więcej

Galerie

Plaga pająków w Polsce

aktualizacja 2012-08-24 (11:12) 2 lata 3 miesiące 27 dni 23 godziny i 2 minuty temu

W sieci pająka

Na świecie występuje około 40 tysięcy odmian pająków. W Polsce grupa ta jest reprezentowana przez ponad 700 gatunków.

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 82 61.19%
nie 52 38.81%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

W sieci pająka

Opinie (44)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

24
0
~agata 2012-08-24 (16:18) 2 lata 3 miesiące 27 dni 17 godzin i 56 minut temu

Jestem z Płocka i nie widziałam żeby ktokolwiek tam omiatał codziennie ratusz! A pająki go obsiadają bo prezydent to cham...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

22
0
~dziadek 2012-08-26 (11:19) 2 lata 3 miesiące 25 dni 22 godziny i 55 minut temu

obserwuję od kilku lat niesamowity wzrost liczby srok i sójek w miastach, a jednocześnie dramatyczny spadek populacji drobnych ptaków szczególnie wróbli, niszczonych zawzięcie przez w/w rozbójników. Konsekwencją jest niebywały wzrost liczebności owadów min kleszczy, których dawniej nie spotykałem prawie wcale na terenach miejskich

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
0
~reni 2012-08-23 (20:38) 2 lata 3 miesiące 28 dni 13 godzin i 36 minut temu

mistrzowskie zdjęcie!

odpowiedz

12
1
~sdsd 2012-08-25 (14:59) 2 lata 3 miesiące 26 dni 19 godzin i 15 minut temu

K***a ale WP ma szmaciarskie artykuly. Nie wiem czy wogule nazwac ten tekst artykulem. Jakas plotka, wymyslona penie przez nich samych..... Szykujcie sie ludzie na atak pajakow!!!

odpowiedz

8
0
~sz 2012-08-24 (15:30) 2 lata 3 miesiące 27 dni 18 godzin i 44 minuty temu

czego tu się bać - miałem ptaszniki i żyję więc to wszystko zależy od głowy - od zdrowego podejścia do tematu - jak by się tak wszystkiego bać zwłaszcza tych małych pajączków to człowiek w amazonii by umarł zanim by wszedł do dżungli

odpowiedz

8
1
~daw032 2012-08-24 (13:04) 2 lata 3 miesiące 27 dni 21 godzin i 10 minut temu

grają w noge ;)

odpowiedz

7
2
~BabaZplocka 2012-08-25 (23:13) 2 lata 3 miesiące 26 dni 11 godzin i 1 minutę temu

Bo w tym Płocku, to chłopy są do bani. Nie biorą się za baby, to im pająki pajęczyny pletą między nogami. Jakby dobrze swoich mioteł używali, to by wszystkie pająki raz dwa wymietli.

odpowiedz

9
4
~Atom 2012-08-24 (16:10) 2 lata 3 miesiące 27 dni 18 godzin i 4 minuty temu

Najgroźniejsze dla Polski są "CZERWONE PAJĄKI", które państwo doprowadzają do ruiny. LUSTRACJA która ominęła : WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI, ADMINISTRACJĘ, UWŁASZCZONĄ NOMENKLATURĘ, SPECSŁUŻBY - to 4 gatunki "pająków", które bezkarnie piją naszą KREW !

odpowiedz

8
3
~Hades 2012-08-24 (13:18) 2 lata 3 miesiące 27 dni 20 godzin i 56 minut temu

Ja tam lubie pajaki ;) ....

odpowiedz

6
2
~?? 2012-08-26 (10:22) 2 lata 3 miesiące 25 dni 23 godziny i 52 minuty temu

No, no, trochę szacunku dla pająków ...

odpowiedz

4
0
~... 2012-08-24 (14:29) 2 lata 3 miesiące 27 dni 19 godzin i 45 minut temu

Nothing to do here!

odpowiedz

4
0
~Ula 2012-08-24 (13:30) 2 lata 3 miesiące 27 dni 20 godzin i 44 minuty temu

takie są u mojej córki w Anglii. Mają oczy i otwory gębowe, a po zabiciu bardzo rozpryskuje się krew. Ohydaaaaaaa !!! nasze przy nich to maskotki:))

odpowiedz

5
3
damianwarkowski 2012-08-27 (12:03) 2 lata 3 miesiące 24 dni 22 godziny i 11 minut temu

Mam Ptasznika w domu , więc nie mam obawy ;)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
0
~as 2012-08-24 (15:29) 2 lata 3 miesiące 27 dni 18 godzin i 45 minut temu

sranie w banie, urzedasy sie posraly i tyle

odpowiedz

2
0
~Iza 2012-08-24 (14:53) 2 lata 3 miesiące 27 dni 19 godzin i 21 minut temu

Bardzo fajne ujęcie

odpowiedz

7
5
MSsta 2012-08-24 (13:43) 2 lata 3 miesiące 27 dni 20 godzin i 31 minut temu

Ohyda...... Brrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!! nie znoszę pająków są straszne...

odpowiedz

2
0
~MiLee 2012-08-24 (13:01) 2 lata 3 miesiące 27 dni 21 godzin i 13 minut temu

Pająki czy muchy i komary ? Wolę pająki są po naszej stronie. Może dać spokój na jakiś czas z estetyka budynku i pozbyć się latającego paskudztwa.

odpowiedz

1
0
~egon 2012-08-27 (22:26) 2 lata 3 miesiące 24 dni 11 godzin i 48 minut temu

ja tam sie pajakow nie boje mam w somu kilka przyjaznych katnikow pospolitych co zawsze jakiegos skubanego komara dorwa i tak sobie zyjemy w symbiozie :D

odpowiedz

1
0
~platforma OSZUSTÓW 2012-08-27 (22:24) 2 lata 3 miesiące 24 dni 11 godzin i 50 minut temu

p.o. to jest skrót Platforma Oszustów tj. PO i oni teraz mają strach od 20 lat nieroby sa gorsi jak dawni z PZPR to są hieny cmentarne .. na dodatek bez HONORU . ŁAPAĆ BĘDZIEMY 29 września w Warszawie i na taczki za naszą niedolę społeczną .. WSZYSCY AKTYWNI tego DNIA .. ..

odpowiedz

1
0
~gość 2012-08-27 (19:15) 2 lata 3 miesiące 24 dni 14 godzin i 59 minut temu

Pająki są pożyteczne - dzięki nim mniej jest much, meszek i innych paskudnych owadów.

odpowiedz