więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1044587solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Plaga pająków w Polsce

aktualizacja 2012-08-24 (11:12) 1 rok 7 miesięcy 23 dni 21 godzin i 29 minut temu

W sieci pająka

Na świecie występuje około 40 tysięcy odmian pająków. W Polsce grupa ta jest reprezentowana przez ponad 700 gatunków.

Masz ciekawe fotografie? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

oceń
tak 82 61.19%
nie 52 38.81%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

W sieci pająka

Opinie (44)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Aj 2012-08-27 (23:32) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 9 godzin i 9 minut temu

Dla mnie taka informacja jest dość ważna bo jestem uczulona na jad pająków ... a to ze jest ich faktycznie dużo to widać gołym okiem.

odpowiedz

1
1
~BANAN 2012-08-27 (22:28) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 10 godzin i 13 minut temu

i tak bedom emigrowac do angli !!

odpowiedz

1
0
~egon 2012-08-27 (22:26) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 10 godzin i 15 minut temu

ja tam sie pajakow nie boje mam w somu kilka przyjaznych katnikow pospolitych co zawsze jakiegos skubanego komara dorwa i tak sobie zyjemy w symbiozie :D

odpowiedz

1
0
~platforma OSZUSTÓW 2012-08-27 (22:24) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 10 godzin i 17 minut temu

p.o. to jest skrót Platforma Oszustów tj. PO i oni teraz mają strach od 20 lat nieroby sa gorsi jak dawni z PZPR to są hieny cmentarne .. na dodatek bez HONORU . ŁAPAĆ BĘDZIEMY 29 września w Warszawie i na taczki za naszą niedolę społeczną .. WSZYSCY AKTYWNI tego DNIA .. ..

odpowiedz

0
0
~monarii 2012-08-27 (21:10) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 11 godzin i 31 minut temu

Jak się nazywa ten gatunek, ktoś wie?

odpowiedz

0
0
~wrocek 2012-08-27 (20:28) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 12 godzin i 13 minut temu

pajak to taki czesio, wcina muchy :D

odpowiedz

1
1
~betty 2012-08-27 (20:01) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 12 godzin i 40 minut temu

fuj! Ja mam pająków dosyć. Sąsiad na dole rozmnażał takie wielkie egzotyczne. Wyobraxcie sobie...Wstaję rano ,otwieram łazienkę a tu... tadam!!!!!!! Wielkie włochate "coś"

odpowiedz

1
0
~gość 2012-08-27 (19:15) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 13 godzin i 26 minut temu

Pająki są pożyteczne - dzięki nim mniej jest much, meszek i innych paskudnych owadów.

odpowiedz

2
1
~evalibi 2012-08-27 (18:59) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 13 godzin i 42 minuty temu

gdzie pajaki sa szcesliwy ten dom

odpowiedz

0
1
~drd 2012-08-27 (18:51) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 13 godzin i 50 minut temu

pewnie dzieciarnia tuska..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
3
damianwarkowski 2012-08-27 (12:03) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 20 godzin i 38 minut temu

Mam Ptasznika w domu , więc nie mam obawy ;)

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
2
~Baraka 2012-08-27 (16:57) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 15 godzin i 44 minuty temu

Świetne zdjęcie

odpowiedz

24
0
~agata 2012-08-24 (16:18) 1 rok 7 miesięcy 23 dni 16 godzin i 23 minuty temu

Jestem z Płocka i nie widziałam żeby ktokolwiek tam omiatał codziennie ratusz! A pająki go obsiadają bo prezydent to cham...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~Ania 2012-08-27 (14:26) 1 rok 7 miesięcy 20 dni 18 godzin i 15 minut temu

Faktycznie, też to zauważyłam na mojej działce, bardzo dużo pająków, niektóre takie które widzę po raz pierwszy na oczy, mam nawet dużo zdjęć. Dziwne...

odpowiedz

22
0
~dziadek 2012-08-26 (11:19) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 21 godzin i 22 minuty temu

obserwuję od kilku lat niesamowity wzrost liczby srok i sójek w miastach, a jednocześnie dramatyczny spadek populacji drobnych ptaków szczególnie wróbli, niszczonych zawzięcie przez w/w rozbójników. Konsekwencją jest niebywały wzrost liczebności owadów min kleszczy, których dawniej nie spotykałem prawie wcale na terenach miejskich

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
9
~stop czerwonej PO 2012-08-26 (11:14) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 21 godzin i 27 minut temu

to widać że w Polsce czerwone pająki panoszą sie wszedzie i zarażają umysły wielu osobom młodym i starym POlszewia ta zaraza znowu atakuje

odpowiedz

6
2
~?? 2012-08-26 (10:22) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 22 godziny i 19 minut temu

No, no, trochę szacunku dla pająków ...

odpowiedz

1
1
~radek 2012-08-26 (09:05) 1 rok 7 miesięcy 21 dni 23 godziny i 36 minut temu

Siemka te pajączki to jest nic w porównaniu z tym co się dzieje wieczorem na biedronce na ul. tysiąclecia tak ok godz 22 radziłbym blisko nie przechodzić bo lubią skakać największego o średnicy zaciśniętej pięści dorosłrgo człowieka można spotkać pomiędzy apteką a tylnym wejściem do byłego peklimaru

odpowiedz

7
2
~BabaZplocka 2012-08-25 (23:13) 1 rok 7 miesięcy 22 dni 9 godzin i 28 minut temu

Bo w tym Płocku, to chłopy są do bani. Nie biorą się za baby, to im pająki pajęczyny pletą między nogami. Jakby dobrze swoich mioteł używali, to by wszystkie pająki raz dwa wymietli.

odpowiedz

5
12
~polo333 2012-08-25 (17:11) 1 rok 7 miesięcy 22 dni 15 godzin i 30 minut temu

Tak kler bierze i omata polskie spoleczenstwo-ubezwasnowolnienie a potem wypijanie z krwi-pieniedzy.

odpowiedz