więcej

Galerie

Mistrzostwa Polski Pole Dance

aktualizacja 2014-09-03 (10:34) 1 miesiąc 27 dni 4 godziny i 5 minut temu

Zwyciężczyni zawodów - Joanna Derybowska

Międzynarodowe Stowarzyszenie Pole Dance oraz Fitnessu (IPDFA) rozpoczęło starania, by ta dyscyplina została uznana za osobna kategorię olimpijską i prawdopodobnie nastąpi to na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 48 92.31%
nie 4 7.69%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Zwyciężczyni zawodów - Joanna Derybowska
wstecz wprzód

Opinie (26)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

8
4
~mały Jasio 2012-06-04 (19:51) 2 lata 4 miesiące 25 dni 18 godzin i 48 minut temu

Mam pytanie, czy te panie ćwiczą w dzień amatorsko a w nocy zawodowo?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
0
~Kasia PD 2012-06-06 (17:57) 2 lata 4 miesiące 23 dni 20 godzin i 42 minuty temu

Czytając większość opinii widzę,że większość osób wypowiadających się nie ma najmniejszego pojęcia o pole dance i co przykre nie rozróżnia POLE DANCE od Striptease...Ja sama trenuję PD od 1.5 roku i uważam,że jest to świetny sposób na wzmocnienie mięśni i świetną sylwetkę.NIE ZAMIENIŁABYM TEGO SPORTU NA ŻADEN INNY,a osobom tak negatywnie wypowiadającym się na temat kobiet uprawiających Pole Dance współczuję tak ogromnego zacofania,zgryźliwości i co za tym idzie smutnego życia...Pozdrawiam wszystkie POLE DANCERKI ;*

odpowiedz

0
6
~wPole 2012-06-05 (14:34) 2 lata 4 miesiące 25 dni i 5 minut temu

Pole dansing - wieś Polskawo. Dlaczego te panie nie występują w ubraniach sportowych (np. w dresach)?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
5
~alfonso 2012-06-05 (16:22) 2 lata 4 miesiące 24 dni 22 godziny i 17 minut temu

Po codziennym intensywnym treningu na giętkiej rurce, stalowa rura to pikuś ;)

odpowiedz

21
8
~fg 2012-06-04 (20:06) 2 lata 4 miesiące 25 dni 18 godzin i 33 minuty temu

A CZY KTÓRAŚ Z DZIEWCZĄT CZYTAŁĄ NAD NIEMNEM, LALKĘ, DZIADY..........., ECHO

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

7
14
~Adam 2012-06-04 (21:53) 2 lata 4 miesiące 25 dni 16 godzin i 46 minut temu

wszystkie zapioł by w kakałko

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

11
5
~emeryt 2012-06-04 (19:47) 2 lata 4 miesiące 25 dni 18 godzin i 52 minuty temu

Ciekawę czy POradzą sobie na tej rurzę w wieku 67 lat

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

35
5
~muterka 2012-06-04 (19:11) 2 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 28 minut temu

Ciekawę czy POradzi sobię na tej rurzę Pani 67 lat

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
2
~stara baba 2012-06-04 (22:20) 2 lata 4 miesiące 25 dni 16 godzin i 19 minut temu

fantastycznie! bardzo zazdroszczę, gdybym nie miała 52 lat a 25 pewnie tez bym próbowała!

odpowiedz

11
1
~IO 2012-06-04 (21:03) 2 lata 4 miesiące 25 dni 17 godzin i 36 minut temu

na igrzyska;d

odpowiedz

7
2
~H.Orzelaski 2012-06-04 (20:56) 2 lata 4 miesiące 25 dni 17 godzin i 43 minuty temu

Przepiękne poldanserki -a najlepsza jest Deryba !

odpowiedz

6
6
~luna 2012-06-04 (20:46) 2 lata 4 miesiące 25 dni 17 godzin i 53 minuty temu

Jak sama nazwa wskazuje to nasz taniec narodowy. Szkoda, że już nie erotyczny tylko makabryczny.

odpowiedz

9
2
~j 2012-06-04 (19:25) 2 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 14 minut temu

super wyćwiczone dziewczyny

odpowiedz

8
4
~bravo 2012-06-04 (19:11) 2 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 28 minut temu

Kto natomiast sędziuje, skoro wcześniej profesja ta zarezerwowana była tancerkom erotycznym. Dawne tancerki czy szacowne grono ludzi, którzy pojęcia nie mają, ale uważają się za "znafców"

odpowiedz

9
7
~mar 2012-06-04 (19:05) 2 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 34 minuty temu

Uznanie tego jako sport olimpijski to będzie pierwszy krok do uznania seksulanych rekordów pań w ilości obsłużonych z pokrewnej profesji jako kolejnej dyscypliny. A sądząc po dotychczasowych dokonaniach Polki zapewne byłyby w ścisłej czołówce i kadra byłaby silna. A na poważnie mamy przecież gimnastykę artystyczną i sportową i te wygibasy na rurze są przecież dokładnie tym samym. Po cholerę kolejny bezsensowny "sport"...

odpowiedz

5
5
~mama72 2012-06-04 (18:59) 2 lata 4 miesiące 25 dni 19 godzin i 40 minut temu

świetne!!!

odpowiedz

7
3
~darter 2012-06-04 (18:36) 2 lata 4 miesiące 25 dni 20 godzin i 3 minuty temu

BRAWO!!! A ja czekam kiedy Dart będzie dyscyplina olimpijska, i w ogóle kiedy będzie bardziej popularny w polandzie Pozdawiam ;)

odpowiedz