więcej

Galerie

Parada Równości

aktualizacja 2012-06-02 (22:14) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 12 minut temu

następna. 1 / 9

Geje i lesbijki paradowali w Warszawie - zdjęcia

Przez Warszawę przemaszerowała Parada Równości. Była to manifestacja zwolenników równouprawnienia mniejszości seksualnych. Według organizatorów w paradzie wzięło udział 4-5 tys. osób.

Wśród nich politycy SLD oraz Ruchu Palikota.

"Po prostu równość" - pod takim hasłem Parada wyruszyła z Placu Konstytucji w kierunku Placu Teatralnego. W paradzie udział wzięli zarówno ludzie młodzi, jak i rodziny z dziećmi. Była także grupa motocyklistów.

Zobacz zdjęcia z parady.

(PAP,IAR,wp.pl/msz, oso)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 91 12.07%
nie 663 87.93%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Geje i lesbijki paradowali w Warszawie - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (247)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

400
21
~WOJ 2012-06-02 (18:27) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 4 godziny i 59 minut temu

.. Przykre jest to, że jak wyjdziesz dziś w Polsce na ulicę z biało czerwoną flagą i godłem albo nie daj boże z krzyżem to jesteś nazistą, homofobem, moherem i całym złem tego świata .. a jak stado kolesi założy damskie ciuchy wymaluje twarze i będzie się migdalić na ulicy, to jest to postępowe politycznie poprawne i nie należy złego słowa powiedzieć bo cię GW i lewactwo zakrzyczy i zaraz będziesz bojówką PIUSu NOPu czy jakiś innych kolesi.......

odpowiedz

pokaż 17 ukrytych odpowiedzi

497
191
~Maria 2012-06-02 (20:18) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 3 godziny i 8 minut temu

Mnie to nie przeszkadza. Jedni chodzą w procesjach inni w paradach.

odpowiedz

126
3
~zwątpiłem 2012-06-02 (20:48) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 38 minut temu

Mam żonę,dziecko i szczęśliwą rodzinę.Czy powinienem udać się do seksuologa lub psychologa,aby upewnić się,czy moje zachowanie jest aby na pewno normalne ?

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

120
9
~tomekczek 2012-06-02 (19:39) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 3 godziny i 47 minut temu

Proszę mi wyjaśnić czemu mają służyć tego typu parady ?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

94
10
~lis 2012-06-02 (19:24) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 4 godziny i 2 minuty temu

Parada wyborców i wielbicieli PLATFORMY OSZUSTÓW ZWANEJ OBYWATELSKĄ

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

93
9
~TA 2012-06-02 (19:23) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 4 godziny i 3 minuty temu

A gdzie na wirtualnej jakieś informacje o spotkaniu kilkudziesięciu tysięcy ludzi na Lednicy? Bo skoro o 2 tys. pederastów tyle piszecie, to o Lednicy powinno być proporcjonalnie więcej...

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

74
9
~Dociekliwy 2012-06-02 (20:48) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 38 minut temu

Kto płacił policji za ochronę tej parady? Organizatorzy cz podatnicy?

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

49
2
~Wiktoria 2012-06-03 (09:32) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 13 godzin i 54 minuty temu

MAM pytanie. Czy za Gierka tez byly takie parady rownosci? Pytam bo uczestnicza w nich Kalisz i Senyszyn.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

52
5
~Rysiek 2012-06-02 (21:04) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 22 minuty temu

A może pokażecie kilkadziesiąt tysięcy młodych POLAKÓW na Lednicy niż ludzi których trzeba leczyć ! Przesłania z Lednicy i parady nie ma sensu porównywać !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

45
3
~Michał 2012-06-02 (21:17) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 9 minut temu

Jestem gejem, ale nie chciałbym mieć nic wspólnego z tą paradą. Parada w tym stylu powoduje tylko, że większośc normalnych ludzi postrzega wszystkich gejów i lesbijki tak jak prezentowane na zdjęciu. A przecież jesteśmy tacy sami jak inni i nie mamy nic wspólnego z tą szopką.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

43
2
~A 2012-06-03 (03:56) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 19 godzin i 30 minut temu

"Gdzie są pieniądze Gdzie są pieniądze ze składek emerytalnych? Trochę dużo czytania, ale to są fakty! Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości. Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pojść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów?? By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa!!! Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby jak najwięcej osób mogło to przeczytać, zanim zostanie usunięte. Ludzie kiedy w końcu wyjdziemy na ulice i zaczniemy walczyć o swoje? pieniądze???"

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

102
61
~ona:) 2012-06-02 (23:41) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 23 godziny i 45 minut temu

Boże, jacy wy jesteście ludzie ograniczeni umysłowo!! W kraju katolickim "KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "tyle nienawiści do innych ludzi. Kocham kobiety i jest mi z tym dobrze! Nie ważne z kim sypiam ważne że jestem szczęśliwa i żyje w zgodzie z sobą.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

29
0
grebol 2012-06-02 (21:06) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 20 minut temu

odrzuc lewicowa ideologie,ktora promuje min takie "normalnosci".nauczmy sie szanowac to,co naprawde wazne.nie wstydzmy sie tego,ze jestesmy NORMALNI

odpowiedz

30
2
~Obserwator 2012-06-03 (10:21) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 13 godzin i 5 minut temu

Brakowało mi na tej paradzie elity: Lis, Olejnik, Michnik, Blumsztajn, Środa i.t.p - tak bardzo pasują do tego towarzystwa.

odpowiedz

29
2
~xxl 2012-06-03 (13:04) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 10 godzin i 22 minuty temu

A jak jedenasto,czy dwunastoletnia dziewczynka przyniesie do domu prezerwatywę i zapyta; mamo,tato na ulicy rozdawali co mam z tym zrobić ? To rodzic odpowie idź uprawiać bezpieczny seks z pierwszym napotkanym na ulicy facetem,albo z kolegą z klasy.Paranoja.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

25
0
~mać... 2012-06-03 (12:47) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 10 godzin i 39 minut temu

szanujący się gej i less..nie wyjdzie na taką paradę śmieszności.nie obnosi się z tym wszem i wobec z kim to robi w swojej alkowie.znam gejów na stanowiskach i poza granicami tego kraju,są skromni,i wręcz brzydzą się tego typu demonstracjami,są świadomi swojej inności..i nie starają się robić sobie szkody,, Ci demonstrujący to cierpiące istoty które nie potrafią same sobie z tym poradzić...na siłę szukają akceptacji innych..a tutaj psycholog i terapeuta jest potrzebny!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
2
~Tomas 2012-06-02 (20:38) 2 lata 6 miesięcy 16 dni 2 godziny i 48 minut temu

Ten na pierwszym zdjęciu to chyba z cyrku!!!

odpowiedz

26
3
~as 2012-06-03 (09:24) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 14 godzin i 2 minuty temu

Gronkiewicz-Walc- z tego jesteć dumna??? To chciałaś nam zaprezentować????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
4
~:) 2012-06-03 (09:09) 2 lata 6 miesięcy 15 dni 14 godzin i 17 minut temu

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego było. Jak widać, nic ważnego. Olać ich.

odpowiedz