więcej

Galerie

Parada Równości

aktualizacja 2012-06-02 (22:14) 2 lata 4 miesiące 29 dni 10 godzin i 17 minut temu

następna. 1 / 9

Geje i lesbijki paradowali w Warszawie - zdjęcia

Przez Warszawę przemaszerowała Parada Równości. Była to manifestacja zwolenników równouprawnienia mniejszości seksualnych. Według organizatorów w paradzie wzięło udział 4-5 tys. osób.

Wśród nich politycy SLD oraz Ruchu Palikota.

"Po prostu równość" - pod takim hasłem Parada wyruszyła z Placu Konstytucji w kierunku Placu Teatralnego. W paradzie udział wzięli zarówno ludzie młodzi, jak i rodziny z dziećmi. Była także grupa motocyklistów.

Zobacz zdjęcia z parady.

(PAP,IAR,wp.pl/msz, oso)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 91 12.07%
nie 663 87.93%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Geje i lesbijki paradowali w Warszawie - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (247)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
1
~zuza 2013-01-31 (23:48) 1 rok 9 miesięcy 8 godzin i 43 minuty temu

Transseksualne osoby, to ludzie celebrujący, chcący podkreślić swą płeć(tą, która istnieje równie realnie, tylko natura nie zdołała skorygować fizycznie). Regułą parady jest PRZESADA. Dlaczego? Gdyby ci codzień wmawiano, że jesteś wielbłądem, a ty byś wiedział i czuł, że jest inaczej? Z pewnością raz w roku chciałbyś to zaakcentować, SYMBOLICZNIE, ale i z humorem, błazeńsko, jak w urodziny. Ci ludzie nie są ani lepsi, ani gorsi od innych, np. heteryków. Zasługują na szacunek, jak wszyscy. Poza tym muszą znosić codzienną porcję niezasłużonych inwektyw i ataków- zwykle od nieznanych ludzi... Gdybyście znali choć jedną taką osobę, pewnie szybko pozbylibyście się uprzedzeń... Łatwo jest obrażać kogoś, kogo sie zupełnie nie zna i ma się fałszywe wyobrażenia na temat tej osoby. Czy przyszłoby komuś do głowy, by zupełnie obcą osobę, powiedzmy...biskupa X wyobrażać sobie w sytuacji...intymnej z jakąkolwiek inną osobą? A jednak natychmiast, gdy słyszycie coś takiego: " to jest S. , jest homoseksualistą". Dlaczego musicie wyobrażać sobie go w sytuacji intymnej, odzierać człowieka z godności? Czy wy mówicie o swej dziewczynie: "to jest Ania, uprawiamy razem seks" , czy jednak mówicie: "to jest Ania, moja dziewczyna". Nie chcielibyście być postrzegani przez pryzmat swej seksualności, drodzy heterycy.

odpowiedz

1
1
~Anna 2013-01-30 (13:42) 1 rok 9 miesięcy 1 dzień 18 godzin i 49 minut temu

Jeszcze trochę i będą chodzić nago i będzie dobrze tak uchwali Sejm

odpowiedz

2
0
~QVO VADIS 2012-09-18 (18:07) 2 lata 1 miesiąc 13 dni 14 godzin i 24 minuty temu

Po co komu te parady i jakiej równości mają służyć ? ? ? .Mnie nie obchodzi kto w czym chodzi,ale te makijaże które są zarezerwowane dla kobiet ,u was stają się obleśnością ,rajstopy ,szpilki.I nie dziwcie się że ktoś was postrzega jak dewiata .Bo wyobrażcie sobie kowala z 40 letnim stażem który nagle ubiera szpilki i chce uchodzić za kobietę.Demokracja ,demokracją ale komuś pomyliły się lejce.To nie wy jesteście dyskryminowani tylko my ,którzy kochamy inaczej mężczyzna kocha kobietę i tak ma być.I nie twórzcie nowego wyuzdanego społeczeństwa ,gdzie dwóch facetów czy dwie panie wychowują dzieci.bo to nigdy nie będzie normalne,chodżbyście byli uczciwymi ludżmi... .Róbcie co chcecie, nie krzywdząc drugiego człowieka,ale w swych czterech ścianach by nikt nie musiał tego oglądać.! ! ! .

odpowiedz

10
27
~hihot 2012-06-03 (15:56) 2 lata 4 miesiące 28 dni 16 godzin i 35 minut temu

Polska to pepek sredniowiecza gdzie ksiadz rzadzi ta wiocha I maci w lbach szarej masie I nie pozwala sie rozwinac, Bo Sam sobie pepowiny nie odetnie.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
0
~Paraparada 2012-09-17 (00:41) 2 lata 1 miesiąc 15 dni 7 godzin i 50 minut temu

Jeśli chcecie być poważnie traktowani, to musicie skończyć z błazeńskimi paradami w kolorowych majteczkach i językiem na wierzchu!:D P.S. To nie społeczeństwo, ale sami tworzycie margines nienormalności...

odpowiedz

102
61
~ona:) 2012-06-02 (23:41) 2 lata 4 miesiące 29 dni 8 godzin i 50 minut temu

Boże, jacy wy jesteście ludzie ograniczeni umysłowo!! W kraju katolickim "KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO "tyle nienawiści do innych ludzi. Kocham kobiety i jest mi z tym dobrze! Nie ważne z kim sypiam ważne że jestem szczęśliwa i żyje w zgodzie z sobą.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

4
1
propis 2012-09-16 (17:41) 2 lata 1 miesiąc 15 dni 14 godzin i 50 minut temu

i po co ogłaszać wszystkim z kim śpię? nam nic do tego,ale żeby robić parady? to nie powód do chwaly innosc,inność hm ciekawe zjawisko.. bo normalne tak do konca to ,to nie JES!!

odpowiedz

18
128
~ano 2012-06-02 (18:37) 2 lata 4 miesiące 29 dni 13 godzin i 54 minuty temu

ZUBOZALY to narod co ocenia CZLOWIEKA przez pryzmat jego seksualnosci

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

1
0
~Jan 2012-09-14 (20:07) 2 lata 1 miesiąc 17 dni 12 godzin i 24 minuty temu

siedzie cicho na dupach a nie religię z tego robić... a co do równości to ponad 100 marszów w obronie telewizji i podpisy 2,5 miliona osób nie jestem mocherem ale to są fakty a o tym się nie mówi mediach głównego nurtu natomiast mówi się o pusy riot gdzie zebrali w ich obronie w Polsce 700 podpisów żenada media są po to by informować a nie manipulować

odpowiedz

5
2
~stalka 2012-09-12 (11:43) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 20 godzin i 48 minut temu

Jakie to obrzydliwe , chce się na ten widok wymiotować fe,fe

odpowiedz

13
4
~Asta 2012-06-10 (21:48) 2 lata 4 miesiące 21 dni 10 godzin i 43 minuty temu

Jaka równość. Oni są faworyzowani na każdym kroku. Prawdziwą mniejszością w Polsce są "wykluczeni" czyli ubodzy chorzy. No ale oni nie zrobią parady. No i chleb i leki to nie problem w "wolnym" świecie. "Najważniejszy" jest seks. Bawcie się dalej.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~bbbbbb 2012-09-12 (11:26) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 21 godzin i 5 minut temu

a na tym pierwszym zdjeciu to coś mi się z kimś kojarzy!? a już wiem taki ktoś jest w cyrku klaun na niego mówią.

odpowiedz

11
5
~Jaqu 2012-06-02 (21:42) 2 lata 4 miesiące 29 dni 10 godzin i 49 minut temu

Cytujac Biblię "Bóg stworzyl czlowieka na swoj wzor i podobienstwo (...) a to co stworzyl bylo dobre (..) Bog jest idealny i nie popelnia pomylek..." Wiec do kosciola sie chodzi i wierzy ale nie czyta sie dokladnie lub wybiurczo...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
9
~sim 2012-07-01 (19:47) 2 lata 3 miesiące 30 dni 12 godzin i 44 minuty temu

Na tym forum wciąż panuje homofobia. Nawołuje się do nienawiści wobec nieheteroseksualistów. Obrzuca ich wyzwiskami. Nawołuje do agresji, przemocy wobec nich, a nawet do ich mordowania. Wyzwiska i upokarzanie. Było 1170 wpisów łącznie i jest jeszcze za wiele łamiących prawo i zasady forum.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
0
~aaaa 2012-09-12 (11:14) 2 lata 1 miesiąc 19 dni 21 godzin i 17 minut temu

hmm...Parada zwolenników równouprawnienia mniejszości seksualnych czy mniejszościami seksualnymi są również sadysci i pedofile? no bo teoretycznie to jakieś tam preferencje seksualne? no i mamy jasnośc do jakiej kategorii ich wszystkich zaliczyć!... na mydło? P.S. a o tolerancji krzyczą najbardziej ci którzy mają jej najmniej pozdro 100% hetero (normalny).

odpowiedz

1
0
~Moto Guzzi 2012-09-11 (14:20) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 18 godzin i 11 minut temu

Ja też jestem lesbijką zamkniętą w męskim ciele...jakoś nikt się mną nie przejmuje...

odpowiedz

8
2
~Willy 2012-09-11 (13:08) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 19 godzin i 23 minuty temu

Obrzydliwe zjawisko!! Nie- geje i nie- lesbijki- wyjdźmy na ulice i manifestujmy swoje heteroseksualne strony!!!

odpowiedz

8
4
~jolka 2012-09-11 (12:21) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 20 godzin i 10 minut temu

co za obrzydliwe wynaturzenie!!!!

odpowiedz

8
1
~tomek 2012-09-11 (12:18) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 20 godzin i 13 minut temu

4-5 tysiecy chorych ludzi bawcie sie dobrze sodomisci fuuuuuuuuuuujjjjjjjjj

odpowiedz

1
0
~tomek 2012-09-11 (12:15) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 20 godzin i 16 minut temu

Jeżeli zezwolicie na te prawa, które zakazują praktyk waszej wiary, będzie cierpieć. Waszym duszom zabraknie pożywienia i zostaniecie daleko od Mnie. Ale jeśli zaakceptujecie morderstwo i aborcję i nie przeciwstawicie się takiemu złu, wtedy wasz kraj zostanie ukarany z Ręki Boga.

odpowiedz