więcej

Galerie

Pogoda długoterminowa

aktualizacja 2012-12-05 (15:43) 2 lata 1 miesiąc 20 dni 19 godzin i 41 minut temu

następna. 1 / 13

Co przyniesie nam pogoda - prognoza długoterminowa

Najbliższe dwa tygodnie upłyną nam pod znakiem pięknej, słonecznej pogody. Sprawdź, gdzie najlepiej wybrać się na długi weekend.

Wtorek

W dzień zachmurzenie umiarkowane lub duże. Okresami przelotne opady deszczu. Na Podlasiu, Mazowszu, Kujawach, Ziemi Łódzkiej, Kielecczyźnie, Podkarpaciu, w Małopolsce, na Górnym Śląsku i Opolszczyźnie miejscami burze. Temperatura maksymalna: na północy kraju - od 16 do 19 stopni (jedynie nad samym morzem - od 12 do 15 stopni), na pozostałym obszarze Polski - od 20 do 24 stopni. Wiatr na wybrzeżu umiarkowany i dość silny. Na pozostałym obszarze kraju wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany.

W nocy w północno-zachodniej połowie kraju zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane. W południowo-wschodniej połowie kraju zachmurzenie duże z postępującymi od północy większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, przelotne opady deszczu, początkowo lokalnie możliwe burze. Na Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie i Opolszczyźnie opady będą stopniowo zanikać. Temperatura minimalna: w północno-zachodniej połowie kraju - od 3 do 6 stopni,w południowo-wschodniej - od 5 do 9 stopni. Wiatr słaby, umiarkowany, zachodni.

Pogoda na podstawie prognoz IMiGW.

(ekb)

Zobacz więcej w serwisie pogoda

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 47 75.81%
nie 15 24.19%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Co przyniesie nam pogoda - prognoza długoterminowa

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Bądź z nami na bieżąco