więcej

Galerie

Pogoda długoterminowa

aktualizacja 2012-12-05 (15:43) 1 rok 10 miesięcy 17 dni 9 godzin i 21 minut temu

następna. 1 / 13

Co przyniesie nam pogoda - prognoza długoterminowa

Najbliższe dwa tygodnie upłyną nam pod znakiem pięknej, słonecznej pogody. Sprawdź, gdzie najlepiej wybrać się na długi weekend.

Wtorek

W dzień zachmurzenie umiarkowane lub duże. Okresami przelotne opady deszczu. Na Podlasiu, Mazowszu, Kujawach, Ziemi Łódzkiej, Kielecczyźnie, Podkarpaciu, w Małopolsce, na Górnym Śląsku i Opolszczyźnie miejscami burze. Temperatura maksymalna: na północy kraju - od 16 do 19 stopni (jedynie nad samym morzem - od 12 do 15 stopni), na pozostałym obszarze Polski - od 20 do 24 stopni. Wiatr na wybrzeżu umiarkowany i dość silny. Na pozostałym obszarze kraju wiatr zachodni i północno-zachodni, słaby i umiarkowany.

W nocy w północno-zachodniej połowie kraju zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane. W południowo-wschodniej połowie kraju zachmurzenie duże z postępującymi od północy większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, przelotne opady deszczu, początkowo lokalnie możliwe burze. Na Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie i Opolszczyźnie opady będą stopniowo zanikać. Temperatura minimalna: w północno-zachodniej połowie kraju - od 3 do 6 stopni,w południowo-wschodniej - od 5 do 9 stopni. Wiatr słaby, umiarkowany, zachodni.

Pogoda na podstawie prognoz IMiGW.

(ekb)

Zobacz więcej w serwisie pogoda

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 47 75.81%
nie 15 24.19%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Co przyniesie nam pogoda - prognoza długoterminowa

Opinie (44)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

11
6
~PiS 2012-05-29 (11:21) 2 lata 4 miesiące 23 dni 13 godzin i 43 minuty temu

a truskafki po wiela?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~obserwator 2012-05-29 (21:58) 2 lata 4 miesiące 23 dni 3 godziny i 6 minut temu

Pogoda opracowana na podstawie prognoz IMiGW jest przekazywana w sposób tendencyjny i nie rzetelny, np. prognozy dla Polski północno-zachodniej prawie w ogóle nie wspomniano i tak jakby nikogo to nie interesowało (a jest to pokaźny kawałek wybrzeża) . Zauważyłem, że pogoda nawet krótkoterminowa dla tych terenów się nie sprawdza. Po co więc poczyniono wielkie inwestycje z radarami i in. Ktoś za to powinien ponieść konsekwencje.

odpowiedz

1
0
~tony 2012-05-29 (18:08) 2 lata 4 miesiące 23 dni 6 godzin i 56 minut temu

Pogoda się psuje a Rząd nic nie robi

odpowiedz

40
6
boghonojczyzna 2012-05-29 (11:09) 2 lata 4 miesiące 23 dni 13 godzin i 55 minut temu

ME 2012 tuż - tuż, a geszefciarskie media już nakręcają społeczeństwo, żeby tańczyło chocholi taniec na przepłaconych stadionach, do których nie ma jak dojechać. Kochani rodacy - tańczmy, ale nie zapominajmy, że jesteśmy Polakami, a rząd PO-PSL jest rządem antypolskim i non stop knuje wraz ze sprzedajnymi dziennikarzynami, jak nas zniszczyć i upodlić do końca. Że pod przykrywką ME haniebny tuskonsomolski rząd, może wprowadzić szereg skandalicznych ustaw szkodzących nam i naszej ojczyźnie. Nie zapominajmy, bo po ME 2012 obudzimy się nie w Polsce, a w bananowej republice hodującej białych murzynów do pracy na zachodzie. Nie dajmy się wygnać z naszej ojczyzny - Polski. Bądźmy czujni, żeby taniec na stadionach, nie okazał się chocholim

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

4
2
~dd 2012-05-29 (16:33) 2 lata 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 31 minut temu

nie nawidze slonca

odpowiedz

1
0
~jasiek 2012-05-29 (16:23) 2 lata 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 41 minut temu

U mnie to samo,boję się dzieci na podworko wypuszczać,całe niebo zasnute smugami chemicznymi ,jakieś symetryczne wzory wiszą na całym niebie od rana

odpowiedz

1
1
~chemik. 2012-05-29 (16:21) 2 lata 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 43 minuty temu

Opryski ludnosci patrz:chemtrailas lub http://www.youtube.com/watch?v=A6o8TGQ5s4A To jest dopiero przerażający experyment,dzisiaj nad Poznaniem już rozpylono truciznę tylko nikt nie ma czasu spojrzeć w górę i zobaczyć,że nas traktują jak insekty. Pomyśl jakby tak rozpylano to samo na ulicy przez beczkowozy i całe miasto spowite by było mgłą I tak codziennie...

odpowiedz

0
1
~chemik 2012-05-29 (16:21) 2 lata 4 miesiące 23 dni 8 godzin i 43 minuty temu

Opryski ludnosci patrz:chemtrailas lub http://www.youtube.com/watch?v=A6o8TGQ5s4A To jest dopiero przerażający experyment,dzisiaj nad Poznaniem już rozpylono truciznę tylko nikt nie ma czasu spojrzeć w górę i zobaczyć,że nas traktują jak insekty. Pomyśl jakby tak rozpylano to samo na ulicy przez beczkowozy i całe miasto spowite by było mgłą I tak codziennie...

odpowiedz

7
0
~sisi 2012-05-29 (14:56) 2 lata 4 miesiące 23 dni 10 godzin i 8 minut temu

I z czego sie cieszycie??? Susza jak jasna choler...

odpowiedz

6
2
~pb 2012-05-29 (09:59) 2 lata 4 miesiące 23 dni 15 godzin i 5 minut temu

Rząd bez wiedzy posłów zgodził się na ratyfikację protokołu irlandzkiego, który zmienia traktat lizboński. I nie raczył nawet o tym poinformować parlamentarzystów, którzy o sprawie dowiedzieli się z protokołu posiedzeń… brytyjskiej Izby Gmin

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~dede 2012-05-29 (12:57) 2 lata 4 miesiące 23 dni 12 godzin i 7 minut temu

Karol fajne fotki ! Taka sama mam pasję

odpowiedz

20
1
~No ja nie wiem 2012-05-29 (08:35) 2 lata 4 miesiące 23 dni 16 godzin i 29 minut temu

To irytujące że trzeba przejrzeć 13 stron i obrazki zwierząt żeby dowiedzieć się jaka bedzie pogoda. Poza tym serwis ten jest nieprzejrzysty. Nie można zrobić tego na jednej stronie? Pod tym względem onet wygrywa !

odpowiedz

6
2
~x 2012-05-29 (10:34) 2 lata 4 miesiące 23 dni 14 godzin i 30 minut temu

większość z was powinna odstawić leki albo zmienić lekarza !

odpowiedz

5
0
~gacek 2012-05-29 (10:28) 2 lata 4 miesiące 23 dni 14 godzin i 36 minut temu

Stan wód najniższy chyba od 15 lat! To grozi suszą totalną. Nie ma się z czego cieszyć.

odpowiedz

24
1
~ania 2012-05-29 (08:47) 2 lata 4 miesiące 23 dni 16 godzin i 17 minut temu

Już się tak nie cieszcie tą piękną słoneczną pogodą. Nie widzicie, że wszystko schnie na pniu? Szykuje się przerażająca susza, ale wam w głowie tylko słońce, upały i opalanie d... ! Żadnej wrażliwości i odrobiny zdrowego rozsądku!

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

8
2
~jan 2012-05-29 (09:27) 2 lata 4 miesiące 23 dni 15 godzin i 37 minut temu

Szczecin całe niebo w chemitrailsach - ani jednej naturalnej chmury sama chemia !! Kryminaliści opryskują od samego rana ! O jakiej wy pogodzie mówicie ??????????????????????????

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~drakolis 2012-05-29 (10:01) 2 lata 4 miesiące 23 dni 15 godzin i 3 minuty temu
4
2
~jan 2012-05-29 (09:26) 2 lata 4 miesiące 23 dni 15 godzin i 38 minut temu

Szczecin całe niebo w chemitrailsach - ani jednej naturalnej chmury sama chemia !! Kryminaliści opryskują od samego rana ! O jakiej wy pogodzie mówicie ??????????????????????????

odpowiedz

3
2
~jan 2012-05-29 (09:26) 2 lata 4 miesiące 23 dni 15 godzin i 38 minut temu

Szczecin całe niebo w chemitrailsach - ani jednej naturalnej chmury sama chemia !! Kryminaliści opryskują od samego rana ! O jakiej wy pogodzie mówicie ??????????????????????????

odpowiedz