więcej

Galerie

Wypadek w Głuchowie

aktualizacja 2011-12-05 (14:34) 3 lata 17 dni 3 godziny i 26 minut temu

następna. 1 / 5

Tragiczny wypadek, kobieta nie żyje - zdjęcia

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 1 Łódź-Katowice w Głuchowie k. Łodzi.

Do wypadku doszło przed południem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letnia kierująca samochodem fiat 126p, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i skręcając w prawo w krajową "jedynkę", nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem skoda superb.

W wypadku na miejscu zginęła kierująca "maluchem". Ranna została 54-letnia pasażerka fiata, która trafiła do szpitala. Kierujący skodą 40-letni mężczyzna doznał urazu kręgosłupa. Okoliczności i przyczyny wypadku bada miejscowa policja.

(aka/PAP)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 13 25.49%
nie 38 74.51%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny wypadek, kobieta nie żyje - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

24
12
~W@SP 2011-12-05 (15:19) 3 lata 17 dni 2 godziny i 41 minut temu

Jak tam wasze światełka mijania w dzień!Znowu nie pomogły?WYŁĄCZ ŚWIATŁA - WŁĄCZ MYŚLENIE!!!

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

19
8
~rafik30 2011-12-05 (15:00) 3 lata 17 dni 3 godziny i 1 minutę temu

Aż dziw że w dobie dzisiejszych norm bezpieczeństwa MALUCHY dopuszczane są do ruchu przez stacje diagnostyczne! Wiadomo przecież że to " autko" nie miało najmniejszych szans z takim taranem jakim jest nowa Skoda Superb...tymbardziej że ta pewnie była dość rozpędzona i jechała droga z pierwszeństwem.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
5
~Piotr 2011-12-05 (15:50) 3 lata 17 dni 2 godziny i 10 minut temu

W tym miejscu jest ograniczenie do 70km/h (często tędy przejeżdżam) pewnie zbyt szybko jechała skoda lub jest to kiepski kierowca, który nie potrafi przewidzieć reakcji innych użytkowników drogi... Można jeździć szybko i bezpiecznie ale trzeba umieć przewidywać i patrzeć się przed siebie, a oczy mieć dookoła głowy - nie każdy tak potrafi.

odpowiedz

10
6
~qweq 2011-12-05 (16:28) 3 lata 17 dni 1 godzinę i 32 minuty temu

Ciekawe czy Skoda jechała obowiązujące nie bez przyczyny na tym skrzyżowaniu 50 albo 70 (bo nie wiem które to dokładnie skrzyżowanie), czy może jak wszyscy przeciętnie 150-180km/h. Oczywiście nie zmienia to winy kierowcy malucha, ale prawda jest taka że jak przy 50km/h ktoś zajedzie drogę, to wystarczy kilkanaście metrów żeby wyhamować. Przy stukilkudziesięciu hamować można i 150m na mokrym

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

3
0
~łodzianka 2011-12-05 (19:35) 3 lata 16 dni 22 godziny i 25 minut temu

To fakt, gdyby nie pędził na zbicie karku, może kobieta by przeżyła. Nawet jak była jej wina to nie znaczy,żeby ją zabić. 44 lata zapewne jeszcze młode dzieci, które potrzebują matki. Gdyby była bogata to jechałaby mercedesem a nie maluchem. Może wracała z pracy a mieszka gdzieś w okolicy i nie ma komunikacji miejskiej. Wielkie współczucie

odpowiedz

4
1
~gdybacz 2011-12-05 (17:14) 3 lata 17 dni i 46 minut temu

Może i nie ustąpiła, a może ten ze skody gnał grubo ponad setkę i jak patrzyła kobitka w lewo to jeszcze był daleko. Wiele razy widziałem ile gnają tam panowie w limuzynach - czasem ponad 140 (wg oznakowania max. 70)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
9
~(|) 2011-12-05 (15:14) 3 lata 17 dni 2 godziny i 46 minut temu

Gdyby Skoda jechałą z przepisową prędkością 50km/h, wszyscy by żyli mimo ewidentnej winy kierowcy malucha.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

5
3
~OLO 2011-12-05 (18:36) 3 lata 16 dni 23 godziny i 24 minuty temu

Jeszcze trochę takich durnych wpisów i okaże się że winny był kierowca skody ! Tak mają niektórzy naj..e we łbach-i na pewno tez są takimi samymi kierowcami jak ta z malucha !

odpowiedz

3
1
~EMERYT 2011-12-05 (17:29) 3 lata 17 dni i 31 minut temu

TEN =MALUCH= JUZ NIE BEDZIE DOPUSZCZONY DO --RUCHU--

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

3
1
~analityk 2011-12-05 (16:32) 3 lata 17 dni 1 godzinę i 28 minut temu

No a gdzie te zdjęcia kobiety jak w opisie.

odpowiedz

2
1
~kierowca 2011-12-05 (21:10) 3 lata 16 dni 20 godzin i 50 minut temu

Co wy gadacie w ogóle.Jakieś insynuacje że kierowca skody gnał setke.Prawda jest taka że jakby tyle jechał to nikt z was by nawet nie zgadł że to był maluch bo nic by z niego nie zostało .Były przypadki że maluchem potrącono pieszego i kierowca nie przeżył.Maluch to nie auto. W maluchach to same mohery jeżdżą z refleksem żółwia.

odpowiedz

3
2
~Magma 2011-12-05 (18:46) 3 lata 16 dni 23 godziny i 14 minut temu

To dobrze że skoda malucha - miała prawo , a żle by było gdyby kierowca skody zginął przez prymitywa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

7
6
~apap 2011-12-05 (17:56) 3 lata 17 dni i 4 minuty temu

kobieta sie prawdopodobnie zagapiła ale sprawdźcie jakie tam było ograniczenie prędkości ( o ile dobrze pamiętam 70 km/h albo nawet 50 km/h ) i popatrzcie na te samochody - facet "grzał" jak wariat i nawet nie zdjął nogi z gazu !!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
4
~polak 2011-12-05 (18:07) 3 lata 16 dni 23 godziny i 53 minuty temu

Zapieprzał ponad paczuszkę . A jak by mu karetka na sygnale wyskoczyła .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
1
~Kwar 2011-12-05 (17:47) 3 lata 17 dni i 13 minut temu

A kto to widział, żeby z Łodzi do Katowic jechać? I to jeszcze kaszlakiem???

odpowiedz

5
5
~!!!! 2011-12-05 (16:02) 3 lata 17 dni 1 godzinę i 58 minut temu

Jak w ogóle możecie mówić w taki sposób o zmarłej osobie "co za durna baba" no hello trochę szacunku dla zmarłych bo każdemu może się zdarzyć taka tragedia fakt była wina kobiety ale nikt w dzisiejszych czasach nie jeździ przepisowo a gościu mógł jechać zgodnie ze znakami a na pewno zdążyła by wyjechać.

odpowiedz

6
6
lubuszanin 2011-12-05 (15:07) 3 lata 17 dni 2 godziny i 53 minuty temu

gdyby jechał 70km/godz napewno by nie zabił

odpowiedz

7
8
~dfh 2011-12-05 (15:38) 3 lata 17 dni 2 godziny i 22 minuty temu

znowu te baby

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~hallelujah 2011-12-05 (20:28) 3 lata 16 dni 21 godzin i 32 minuty temu

zero tolerancji dla osób zajeżdżających drogę !!! spotkała ją kara adekwatna do przestępstwa, które popełniła. Już ta baba nikomu drogi nie zajedzie !! nauczyła się jeździć na dobre !!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~gibki 2011-12-05 (19:55) 3 lata 16 dni 22 godziny i 5 minut temu

A GDZIE FLAKI??? Gdzie krew i rozbryzgany mózg? Szit a nie zdjęcia.

odpowiedz