więcej

Galerie

Wypadek w Głuchowie

aktualizacja 2011-12-05 (14:34) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 8 godzin i 1 minutę temu

następna. 1 / 5

Tragiczny wypadek, kobieta nie żyje - zdjęcia

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 1 Łódź-Katowice w Głuchowie k. Łodzi.

Do wypadku doszło przed południem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letnia kierująca samochodem fiat 126p, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i skręcając w prawo w krajową "jedynkę", nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem skoda superb.

W wypadku na miejscu zginęła kierująca "maluchem". Ranna została 54-letnia pasażerka fiata, która trafiła do szpitala. Kierujący skodą 40-letni mężczyzna doznał urazu kręgosłupa. Okoliczności i przyczyny wypadku bada miejscowa policja.

(aka/PAP)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 13 25.49%
nie 38 74.51%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny wypadek, kobieta nie żyje - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (70)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~kierowca 2012-07-08 (17:08) 2 lata 17 dni 5 godzin i 27 minut temu

Droga ładna,autko też mowi samo za siebie,nie jest do wolnej jazdy.Moje zdanie jest takie gdyby jechał wolniej to i kobieta by przezyła,bo miała by czas na wykonanie manewru.Jadąc szybko trzeba tez myślec o ninnych uczestnikach ruchu, tym przypadku koles z SUPERB myśłał tylko o sobie.

odpowiedz

3
2
~Magma 2011-12-05 (18:46) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 3 godziny i 49 minut temu

To dobrze że skoda malucha - miała prawo , a żle by było gdyby kierowca skody zginął przez prymitywa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~hallelujah 2011-12-05 (20:28) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 2 godziny i 7 minut temu

zero tolerancji dla osób zajeżdżających drogę !!! spotkała ją kara adekwatna do przestępstwa, które popełniła. Już ta baba nikomu drogi nie zajedzie !! nauczyła się jeździć na dobre !!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
6
~robson 2011-12-05 (15:29) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 6 minut temu

Zapinajcie pasy,one naprawdę pomagają-gdyby facet ze skody je miał,nie odniósłby żadnych obrażeń i zamiast włóczyć się po szpitalach,już by siedział w domu.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
6
~dudek73 2011-12-05 (15:23) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 12 minut temu

fiat 126p to taki sam środek transportu jak winda czy schody ruchome a nie samochód

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

3
1
~EMERYT 2011-12-05 (17:29) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 5 godzin i 6 minut temu

TEN =MALUCH= JUZ NIE BEDZIE DOPUSZCZONY DO --RUCHU--

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
5
~mały 2011-12-05 (19:10) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 3 godziny i 25 minut temu

"Maluch" to zaprzeczenie motoryzacji więc co tu się dziwić.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
6
~Carey 2011-12-05 (16:18) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 6 godzin i 17 minut temu

Od dłuszego czasu politycy myślą nad tym jak ograniczyć sprowadzanie tzw.złomu z zachodu.Tylko ten złom z zachodu nigdy nie poskłada sie tak jak ten maluszek.Gdyby ta kobieta jechała nawet 20 letnim oplem vectra podejrzewam,ze nic wielkiego by sie nie stało.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
3
~gibki 2011-12-05 (19:55) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 2 godziny i 40 minut temu

A GDZIE FLAKI??? Gdzie krew i rozbryzgany mózg? Szit a nie zdjęcia.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~R32 2011-12-05 (23:47) 2 lata 7 miesięcy 19 dni 22 godziny i 48 minut temu

BARDZO ŁADNE UDERZENIE...ŚMIERĆ NA MIEJSCU...

odpowiedz

2
1
~kierowca 2011-12-05 (21:10) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 25 minut temu

Co wy gadacie w ogóle.Jakieś insynuacje że kierowca skody gnał setke.Prawda jest taka że jakby tyle jechał to nikt z was by nawet nie zgadł że to był maluch bo nic by z niego nie zostało .Były przypadki że maluchem potrącono pieszego i kierowca nie przeżył.Maluch to nie auto. W maluchach to same mohery jeżdżą z refleksem żółwia.

odpowiedz

0
0
~Danka 2011-12-05 (21:00) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Wielokrotnie monitowałam do "Radia kierowców" o tym miejscu.Wszycy oblewają.Dziwne że tam jest tak mało wypaków.Kierowcy nagminnie przekraczają tam szybkość.Często dochodzi tam do sytuacji na widok ktorych włos jeży się na glowie.

odpowiedz

10
6
~qweq 2011-12-05 (16:28) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 6 godzin i 7 minut temu

Ciekawe czy Skoda jechała obowiązujące nie bez przyczyny na tym skrzyżowaniu 50 albo 70 (bo nie wiem które to dokładnie skrzyżowanie), czy może jak wszyscy przeciętnie 150-180km/h. Oczywiście nie zmienia to winy kierowcy malucha, ale prawda jest taka że jak przy 50km/h ktoś zajedzie drogę, to wystarczy kilkanaście metrów żeby wyhamować. Przy stukilkudziesięciu hamować można i 150m na mokrym

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

24
12
~W@SP 2011-12-05 (15:19) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 16 minut temu

Jak tam wasze światełka mijania w dzień!Znowu nie pomogły?WYŁĄCZ ŚWIATŁA - WŁĄCZ MYŚLENIE!!!

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

4
4
~polak 2011-12-05 (18:07) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 4 godziny i 28 minut temu

Zapieprzał ponad paczuszkę . A jak by mu karetka na sygnale wyskoczyła .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Lena 2011-12-05 (19:37) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 2 godziny i 58 minut temu

Halo falcao: prosze przejrzec w dzisiejszym serwisie informacyjnym, ile ginie na drodze co roku w Polsce (i za granica) mezczyzn, a ile kobiet...

odpowiedz

3
0
~łodzianka 2011-12-05 (19:35) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 3 godziny i 1 minutę temu

To fakt, gdyby nie pędził na zbicie karku, może kobieta by przeżyła. Nawet jak była jej wina to nie znaczy,żeby ją zabić. 44 lata zapewne jeszcze młode dzieci, które potrzebują matki. Gdyby była bogata to jechałaby mercedesem a nie maluchem. Może wracała z pracy a mieszka gdzieś w okolicy i nie ma komunikacji miejskiej. Wielkie współczucie

odpowiedz

4
6
~falcao 2011-12-05 (19:07) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 3 godziny i 28 minut temu

miejsce BABY przy GARACH

odpowiedz

7
6
~apap 2011-12-05 (17:56) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 4 godziny i 39 minut temu

kobieta sie prawdopodobnie zagapiła ale sprawdźcie jakie tam było ograniczenie prędkości ( o ile dobrze pamiętam 70 km/h albo nawet 50 km/h ) i popatrzcie na te samochody - facet "grzał" jak wariat i nawet nie zdjął nogi z gazu !!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
9
~(|) 2011-12-05 (15:14) 2 lata 7 miesięcy 20 dni 7 godzin i 21 minut temu

Gdyby Skoda jechałą z przepisową prędkością 50km/h, wszyscy by żyli mimo ewidentnej winy kierowcy malucha.

odpowiedz