więcej

Galerie

Wypadek na budowie

aktualizacja 2011-11-15 (12:27) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 17 godzin i 50 minut temu

następna. 1 / 6

Groźny wypadek na budowie, runął dźwig - zdjęcia

Na placu budowy nowego dworca PKP i galerii handlowej w centrum Katowic doszło do groźnego wypadku. W poniedziałek, w godzinach wieczornych przewrócił się dźwig stojący na budowie. Operator sprzętu nie odniósł większych obrażeń.

(naszemiasto.pl/ked)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 41 69.49%
nie 18 30.51%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Groźny wypadek na budowie, runął dźwig - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (55)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

6
8
~CiociaJasia 2011-11-15 (16:05) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 14 godzin i 12 minut temu

tak wygląda ta słynna hanyska dokładność, pracowitość i porządek...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
maszproblem.pl 2011-11-16 (11:07) 2 lata 9 miesięcy 16 dni 19 godzin i 10 minut temu

Zawszę się znajdzie jakiś Kierownik , który na niczym się nie zna . I wydaję taki komunikaty typu " Jak wam mówię to tak jest " i nikt mu nie przemówi do rozumu . Argumentacja na 1 mln zdań ale on wie Lepiej i już " I potem są takie katastrofy . Szkoda czasu zacznijcie myśleć i jak zawszę Pan Edek jest winien bo przecież kierownik jest od kierowania a nie od Pokazywania :)

odpowiedz

7
1
~Gość 2011-11-15 (17:33) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 12 godzin i 44 minuty temu

Groźny to jest rząd którego sprawowanie władzy POlega tylko na straszeniu PISem i kryzysem oraz na rządzeniu za pożyczone pieniądze - czy POlska jest w stanie oddać długi których narobił Ryży CH yba nie. POzdro dla frajerstwa wszystkich jeleni z zielonej wyspu i zapatrzonych w słoneczko Peru , cieszę się że aby żyło się lepiej wasz premier dokręci wam śrubę , zabierze to co niepotrzebnie dał wam kaczor no i ten genialny POmysł z autostradami , jeszcze kilka podwyżek i nie będą wcale potrzebne , lepiej też dla nas przyjeżdżających tu z zachodu , nie będziemy musieli sterczeć w korkach. Koniecznie Donek musi wam jeszcze drogi rowerowe wybudować .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
2
~jk= 2011-11-15 (15:42) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 14 godzin i 35 minut temu

amatorszczyzna i tyle,pod podpory zawsze podkłada się płyty betonowe

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
4
~Laska 2011-11-15 (13:07) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 17 godzin i 10 minut temu

Jak zwykle... Nie potrafią odróżnić dźwigu od żurawia (samojezdnego na dodatek) :)

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

0
2
~adaś 2011-11-15 (23:18) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 6 godzin i 59 minut temu

wszyscy byli pijani i po alma mater im pstrowskiego tzw spodek też już się rozwala to jest budujący widok jak komunizm i psy niemieckie oraz ich suki ,,faktycznie" przestają istnieć uszok zmorzł skworc się upiekł,czy ktoś potrafi rozmawiać (mdlić się)z cyfrą? nikt chyba ich nie bierze poważnie ,dlaczego zajmują takie wysokie stanowiska -Afryka,czy co?

odpowiedz

6
0
~pierwirdre 2011-11-15 (20:23) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 9 godzin i 54 minuty temu

Jak sie nie zna podstaw fizyki to sa takie wlasnie skutki pracy "operatora". Trzeba bylo do szkoly zawczasu chodzic.

odpowiedz

2
2
~benek 2011-11-15 (19:58) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 10 godzin i 19 minut temu

nie macie pojęcia gorole o takiej pracy. morda w kubeł!

odpowiedz

8
0
~gość 2011-11-15 (18:45) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 11 godzin i 32 minuty temu

specjaliści wyjechali już dawno za zachód

odpowiedz

13
2
~Bob Budowniczy 2011-11-15 (14:19) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 15 godzin i 58 minut temu

Coś mi się widzi,że operator po interwencji kierownika budowy zablokował wyłącznik przeciążeniowy i sprawa się rypła.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
6
~Benek.Sosnowiec 2011-11-15 (15:49) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 14 godzin i 28 minut temu

rejon katowicki zryty jak hanyska głowa.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
2
~operator 2011-11-15 (18:05) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 12 godzin i 12 minut temu

Zastanawiam się nad tym : dlaczego bezmózgowi debile stawiają diagnozę, nie znając przyczyny zaistniałej sytuacji, a...w ogóle - co, byle siuśmajtek, może wiedzieć o złożoności i technikach pracy na żurawiach. Przyczyną takich zdarzeń NIE ZAWSZE JEST WINA OPERATORA.

odpowiedz

4
0
~ireneuszrutkowski1 2011-11-15 (17:52) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 12 godzin i 25 minut temu

współczuję koledze po fachu,tego strachu,który miał w oczach,ale widzę,że moment udźwigu i ogranicznik udźwigu miały z tym coś wspólnego

odpowiedz

3
1
~fil 2011-11-15 (17:31) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 12 godzin i 46 minut temu

No przecież prawdziwi fachowcy wyjechali na zachód , a w Polsce robimy najczęściej "szybko i tanio".

odpowiedz

9
2
~mis 2011-11-15 (13:55) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 16 godzin i 22 minuty temu

Biedny operator,pewnie wyleci.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

4
2
~jurek 2011-11-15 (17:13) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 13 godzin i 4 minuty temu

POlska w budowie

odpowiedz

9
3
~Prawidło 2011-11-15 (14:14) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 16 godzin i 3 minuty temu

Maksymalny unos i zasięg to zbyt skomplikowane pojęcia dla tych co chodzili zamiast do szkół nad rzekę i pod most!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

8
7
~Bibi 2011-11-15 (16:07) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 14 godzin i 10 minut temu

Karliki i Hanysy z rejonu katowickiego maja wrodzoną skłonność do kopania dziur i dołów. Zawsze i wszędzie!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
2
~bf 2011-11-15 (16:39) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 13 godzin i 38 minut temu

upadł? ktoś podstawił mu nogę....

odpowiedz

5
1
~janek 2011-11-15 (16:02) 2 lata 9 miesięcy 17 dni 14 godzin i 15 minut temu

Tylko jeden dźwig ??? Polacy zasługują na więcej !!!

odpowiedz