więcej

Galerie

Sekrety Tuska

aktualizacja 2011-09-14 (11:08) 3 lata 3 miesiące 5 dni 4 godziny i 17 minut temu

"Polityczny morderca" w białych rękawiczkach

Autorzy książki zwracają uwagę, że Tusk bywa "politycznym mordercą" - "egzekucje" wykonuje jednak zawsze w białych rękawiczkach. "Konkurenci Tuska od lat 'politycznie giną' w niewyjaśnionych okolicznościach. Przykładów jest bez liku - Andrzej Olechowski, Zyta Gilowska, Paweł Piskorski, Jan Rokita. - Jeszcze ciekawsze, że nigdy osobiście tych wyroków nie wykonuje Donald. Jest w cieniu, a robią to za niego inni - tłumaczy były polityk PO.

Władza zmieniła premiera. Jego doradca: - Jeśli ja pisałbym książkę o Tusku, byłaby to książka o samotności i o niesamowitym, niesłabnącym napięciu, w którym Donald żyje od 2007 r. On zmienił się nawet fizycznie. Nie potrafi już nawet ukrywać, że jest zawodnikiem, który nie cofnie się przed niczym.

Nie waha się używać mocnych słów, zdarza mu się być wulgarnym. Działacz PO, uczestnik gabinetowych narad z jesieni 2005 r. mówi w "Daleko od miłości": - Rokita namawiał, by stworzyć rząd z PiS-em. Marzył o tym, chciał choćby rządu technicznego, jakiegokolwiek, byle do niego wejść. Tusk podsumował to krótko i dosadnie: "Rząd z PiS-em oznacza tyle, że PiS nas zajeb...".

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 51 21.61%
nie 185 78.39%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

"Polityczny morderca" w białych rękawiczkach

Opinie (51)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

26
8
~Dr z NZS-u 2011-09-06 (15:22) 3 lata 3 miesiące 13 dni i 3 minuty temu

Ciekawe, co robi ten "półinteligent na czele Polski" (przypomnę, że to tylko magister historii kaszubskiej, głównie spec od albumów, bo na syntezy merytoryczne go nie stać intelektualnie). Czekam na ksiażkę, ale czy jest tam mowa o 2 podejściach do rozwodu z uwagi na obyczaje "damskiego boksera" - nikt nie poruszył tego tematu, a sąsiedzi Tusków w Sopocie aż pieją o tym... Pozdrawiam

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

16
2
~kev 2011-09-07 (15:40) 3 lata 3 miesiące 11 dni 23 godziny i 45 minut temu

"Rząd z PiS-em oznacza tyle, że PiS nas zajeb...". - i kto tu nie chciał koalicji?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

17
4
~Lucek 2011-09-06 (15:42) 3 lata 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 43 minuty temu

Czy te oczy moga klamac? czy te oczy moga zabic?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
2
~przerażony 2011-09-07 (12:33) 3 lata 3 miesiące 12 dni 2 godziny i 52 minuty temu

"Morderca w ......"- SMOLEŃSK też mu się udał ????

odpowiedz

15
4
~straszne! 2011-09-06 (18:29) 3 lata 3 miesiące 12 dni 20 godzin i 56 minut temu

Strach się bać! Mamy psychopatę na czele rządu!!! Ludzie, no opamiętajcie się, zanim będzie za póżno!!!!!

odpowiedz

13
3
~Zezol 2011-09-06 (15:40) 3 lata 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 45 minut temu

Czy te oczy mogą mówić prawdę?!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

10
1
~nałęcz 2011-09-07 (16:45) 3 lata 3 miesiące 11 dni 22 godziny i 40 minut temu

Wujkowie Adolf H. i Heinrich H. też nikogo osobiście nie zabili.

odpowiedz

10
2
~Nemo 2011-09-07 (11:38) 3 lata 3 miesiące 12 dni 3 godziny i 47 minut temu

W histori, był już taki jeden przesądny szef parti, partii NSDAP.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

14
6
~:( 2011-09-06 (17:40) 3 lata 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 45 minut temu

ach,te germańskie rysy.po co były wojny,jak bez wojny kraj we władaniu Niemca,który ściska się z Ruskim nad trupem Polaka

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

13
5
~Wilku 2011-09-06 (15:58) 3 lata 3 miesiące 12 dni 23 godziny i 27 minut temu

Dlaczego te oczy są takie czerwone? Na kacu czy cisnienie???

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

15
7
~mik 2011-09-06 (15:10) 3 lata 3 miesiące 13 dni i 15 minut temu

Przerazajace WILCZE SLEPIA, a oczy sa zwierciadlem duszy.

odpowiedz

9
2
~luk 2011-09-06 (15:08) 3 lata 3 miesiące 13 dni i 17 minut temu

Ciekawe co napisze o nim Cenckiewicz w przygotowywan ej książce.

odpowiedz

7
1
~Marek 2011-09-07 (08:28) 3 lata 3 miesiące 12 dni 6 godzin i 57 minut temu

fotka nr 8-nic wiecej nie trzeba

odpowiedz

7
2
~rysiek 2011-09-07 (16:36) 3 lata 3 miesiące 11 dni 22 godziny i 49 minut temu

Tak postępują tchórze, mali ludzie. Wymienie z historii Stalin, Hitler, Faraonowie, Kadafi, Lenin i inni. Zamordować każdego kto stoi na drodze, ale ma to zrobić osoba oddana. Potem i ta osoba oddana kończy tak jak te które sama załatwiła. Tusk nie morduje ale wykańcza politycznie.

odpowiedz

7
2
~wyborca 2011-09-07 (10:47) 3 lata 3 miesiące 12 dni 4 godziny i 38 minut temu

To jest śmierdzący leń który POdszywa się pod robotę innych a to co sam miał zrobić nawet nie ruszył /Expose demagoga tuska/

odpowiedz

7
2
~sgx 2011-09-06 (18:57) 3 lata 3 miesiące 12 dni 20 godzin i 28 minut temu

Babciu, dlaczego masz takie duże oczy ?

odpowiedz

5
1
~GJK 2011-09-07 (19:56) 3 lata 3 miesiące 11 dni 19 godzin i 29 minut temu

Ostatnia sprawa Leppera też nie została wyjaśniona.

odpowiedz

5
1
~on1234 2011-09-06 (17:36) 3 lata 3 miesiące 12 dni 21 godzin i 49 minut temu

Gdyby byl dobrym politykiem nie potrzebowalby laurek takich jak ta.

odpowiedz

3
0
~XXXXXXXXXXX 2013-01-29 (15:42) 1 rok 10 miesięcy 19 dni 23 godziny i 43 minuty temu

ZABIJA WZROKIEM @

odpowiedz

7
4
~zazaq 2011-09-07 (11:53) 3 lata 3 miesiące 12 dni 3 godziny i 32 minuty temu

Drażni mnie to, że nie ma żadnych nazwisk. Współpracownik Rokity to też nie nazwisko. Co to ma być. Stek inwektyw i wynurzeń autorów, bez polotu i sensu. 8/17 i dalej nie czytam.

odpowiedz