więcej

Galerie

Sekrety Tuska

aktualizacja 2011-09-14 (11:08) 2 lata 10 miesięcy 17 dni 2 godziny i 20 minut temu

"Polityczny morderca" w białych rękawiczkach

Autorzy książki zwracają uwagę, że Tusk bywa "politycznym mordercą" - "egzekucje" wykonuje jednak zawsze w białych rękawiczkach. "Konkurenci Tuska od lat 'politycznie giną' w niewyjaśnionych okolicznościach. Przykładów jest bez liku - Andrzej Olechowski, Zyta Gilowska, Paweł Piskorski, Jan Rokita. - Jeszcze ciekawsze, że nigdy osobiście tych wyroków nie wykonuje Donald. Jest w cieniu, a robią to za niego inni - tłumaczy były polityk PO.

Władza zmieniła premiera. Jego doradca: - Jeśli ja pisałbym książkę o Tusku, byłaby to książka o samotności i o niesamowitym, niesłabnącym napięciu, w którym Donald żyje od 2007 r. On zmienił się nawet fizycznie. Nie potrafi już nawet ukrywać, że jest zawodnikiem, który nie cofnie się przed niczym.

Nie waha się używać mocnych słów, zdarza mu się być wulgarnym. Działacz PO, uczestnik gabinetowych narad z jesieni 2005 r. mówi w "Daleko od miłości": - Rokita namawiał, by stworzyć rząd z PiS-em. Marzył o tym, chciał choćby rządu technicznego, jakiegokolwiek, byle do niego wejść. Tusk podsumował to krótko i dosadnie: "Rząd z PiS-em oznacza tyle, że PiS nas zajeb...".

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 51 21.61%
nie 185 78.39%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

"Polityczny morderca" w białych rękawiczkach

Opinie (51)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~eli 2013-02-07 (19:17) 1 rok 5 miesięcy 23 dni 18 godzin i 11 minut temu

Drugi Hitler... i głosujcie polacy dalej to bedzie powtórka z historii... a mówią historia nauczycielką życia....

odpowiedz

0
1
~don 2013-01-29 (17:15) 1 rok 6 miesięcy 1 dzień 20 godzin i 13 minut temu

"przecież widzicie po moich oczach ile we mnie dobroci dla was";)

odpowiedz

10
2
~Nemo 2011-09-07 (11:38) 2 lata 10 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 50 minut temu

W histori, był już taki jeden przesądny szef parti, partii NSDAP.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
11
~Dorsaj 2011-09-07 (16:13) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 21 godzin i 15 minut temu

nic mnie nie przekonało z tego artykułu bardziej niż przytoczenie słów Tuska "jak wejdziemy w koalicję z PiS to nas zaj....",dokładnie tak jak zrobili z LPR i Samoobroną....i za to go cenię że nie dał się w to wmanewrować-teraz czekam na opinie wściekłych fanatyków PiS :P

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

3
0
~XXXXXXXXXXX 2013-01-29 (15:42) 1 rok 6 miesięcy 1 dzień 21 godzin i 46 minut temu

ZABIJA WZROKIEM @

odpowiedz

5
1
~GJK 2011-09-07 (19:56) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 17 godzin i 32 minuty temu

Ostatnia sprawa Leppera też nie została wyjaśniona.

odpowiedz

0
5
~nina 2011-09-07 (19:33) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 17 godzin i 55 minut temu

Nalezy przypomniec iz,Zyta Gilowska zostala wyrzucona za nepotyzm,Piskorski za nieczyste interesy,J.Rokita odszedl przez zone jak postanowila byc poslem z PiSu.

odpowiedz

16
2
~kev 2011-09-07 (15:40) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 21 godzin i 48 minut temu

"Rząd z PiS-em oznacza tyle, że PiS nas zajeb...". - i kto tu nie chciał koalicji?

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

10
1
~nałęcz 2011-09-07 (16:45) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 20 godzin i 43 minuty temu

Wujkowie Adolf H. i Heinrich H. też nikogo osobiście nie zabili.

odpowiedz

7
2
~rysiek 2011-09-07 (16:36) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 20 godzin i 52 minuty temu

Tak postępują tchórze, mali ludzie. Wymienie z historii Stalin, Hitler, Faraonowie, Kadafi, Lenin i inni. Zamordować każdego kto stoi na drodze, ale ma to zrobić osoba oddana. Potem i ta osoba oddana kończy tak jak te które sama załatwiła. Tusk nie morduje ale wykańcza politycznie.

odpowiedz

4
3
~StaliN???? 2011-09-07 (14:49) 2 lata 10 miesięcy 23 dni 22 godziny i 39 minut temu

StaliN???? go tez lubili nie

odpowiedz

7
4
~zazaq 2011-09-07 (11:53) 2 lata 10 miesięcy 24 dni 1 godzinę i 35 minut temu

Drażni mnie to, że nie ma żadnych nazwisk. Współpracownik Rokity to też nie nazwisko. Co to ma być. Stek inwektyw i wynurzeń autorów, bez polotu i sensu. 8/17 i dalej nie czytam.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

8
6
no..comment 2011-09-07 (13:21) 2 lata 10 miesięcy 24 dni i 7 minut temu

"Rząd z PiS-em oznacza tyle, że PiS nas za...."... poczekaj do października. "Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy"

odpowiedz

13
2
~przerażony 2011-09-07 (12:33) 2 lata 10 miesięcy 24 dni i 55 minut temu

"Morderca w ......"- SMOLEŃSK też mu się udał ????

odpowiedz