Przez trzy godziny, między 10 a 13 Dworzec Centralny w chaosie i ciemnościach. Ze względu na awarię prądu zatrzymano wszystkie pociągi kursujące przez Warszawę. - Bez prądu nie działa system sterowania ruchem pociągów, dlatego wszystkie składy wjeżdżające do Warszawy zostały zatrzymane na Dworcu Wschodnim i Dworcu Zachodnim - powiedziała Wirtualnej Polsce Barbara Leszczyńska z Biura Prasowego PKP S. A.
Pasażerowie znajdujący się na dworcu w chwili awarii byli całkowicie zaskoczeni. Policjanci i strażacy do końca awarii nie wiedzieli co się dzieje. Również przedstawiciele PKP nie potrafili wskazać przyczyn awarii, nie wiedzieli też kiedy ruch pociągów zostanie przywrócony. Na dworcach czekały pociągi z całej Polski, które przejeżdżają przez Warszawę.
Zobacz, jak wyglądał chaos na Dworcu Centralnym.
Marcin Bartnicki, Wirtualna Polska
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
Brakuje mi na tej ścianie pocztu złodziei, oszustów i kombinatorów w polskiej polityce od 1989 r. do dzisiaj.
za-dużo-prezesów-w-pkp-najpierw-ich-pensje-a-na-reszte-nie-wystarcza
za te "kwiatki" wręczcie ,platfusy,kwiaty Grabarczykowi.Przecież to jego praca,jego osiągnięcia.A słupki dla PO rosną.
za parę "dni" EURO i "parę" osób drużyn przyjezdnych może sie tam "spotkać" bedzie znów że nigdy coś takiego sie nie zdarzyło
Po co odgrzewać nieświeże kotlety? Gdyby pożar wybuchł na supernowoczesnym dworcu w Berlinie tez byłaby panika, chaos i ofiary. Przykłady? Proszę: WTC, metro w Londynie, dworzec w Madrycie...
i tak tych zgnilkow warszawiakow jest za duzo ,pozar powinien byc kazdego 10
wiecej kasy na premie dla włodarzy...pieprzyc bezpieczenstwo!
DYMISJA DLA PREZYDENTOWEJ WARSZAWY=Pelna Odpowiedzialnosc ZA NARAZENIE BEZPIECZENSTWA , ZDROWIA I ZYCIA,WIELU LUDZI=CALE SZCZESCIE,ZE TO BYLA TYLKO AWARIA INACZEJ SKONCZYLO BY SIE WIELKA TRAGEDIA,JAK ZWYKLE,ZA RZADOW PO/PSL,RZAD I PREZYDENT DO DYMISJI - Przyczyna Osobista.TYLKO PIS-INNEJ DROGI JUZ NIE MAMY,PO-ROZKRADALI,PO-NISZCZYLI,PO-NIZYLI - POLAKOW I POLSKE.
jak zapłacicie to i nystem nawanniający piardy będzie.... nie ma kasy - nie ma systemów, za darmo juz umarło (jakos na pocztąku lat 90). teraz płać i masz albo udawaj, z epłacisz i gofno miej ;:
brawo dla autora tekstu,odrobil prace domowa. typowy przyklad manipulacji opinia publiczna przez media. podano katastroficzny opis wydarzenia i same uchybienia i negatywy. nie poinformowano ze budynek pamieta gierka a fakt modernizacji obiektu zostal przysloniety wizja pozaru (tak czestych w gigantycznych przestrzennych betonowych gmachac). bardziej bal bym sie pozaru w urzedzie miejskim niz kiosku na dworcu. pozdro dla s.r. 57l za jedyny normalny koment na 1-ej stronie, reszty godnych pozalowania komentow pisanych przez POmowcow, PiSiorow i innych wyuzdancow czytac mi sie nie chce. krowy doic a nie do kompa! pozdro 500.
GRATULUJE AUTOROWI TEKSTU, ODROBIL PRACE DOMOWA:) Typowy przyklad manipulacji opinia publiczna przez media... Opis sytuacji w sposob katastroficzny i jedynie negatywow. Brak informacji o tym, ze to budynek jest z czasow komuny a informacja o prowadzonych pracach remontowych zagluszona jest wizja ofiar pozaru...tak czestych w betonowych gmachach. Osobiscie bardziej bal bym sie pozaru w budynku Urzedu Miejskiego niz np.kiosku na dworcu. Miejmy nadzieje ze te 'cwiczenia' przyniosa pozytek dla wszystkich podroznych. pozdro dla s.r. 57 l, jedyny normalny post na 1-ej stronie, reszty wypowiedzi POmowcow, PiSiorow i reszty wyuzdancow czytac sie odechciewa. krowy doic a nie do kompa sie pchac.
Dlaczego nie ma agregatu awaryjnego który się automatycznie włącza.Powinien być przecież metro to doskonały schron na wypadek wojny.Nasi politycy myślą że wojny już nigdy nie będzie.To co w takim razie bredził Rostowski.
w razie pozaru ogien wszystko oswietli, nie ma sie co podniecac hahahhahahaha
Tak wygląda Polska w realu a nie w TVN24 czy GW. Tak wygląda pod rządami pięknych kopiących piłę głupoli w świetnych garniturach. Gratulujemy Lemingom wyborcom PO.