więcej

Galerie

Obchody rocznicy w Smoleńsku

aktualizacja 2011-04-10 (13:07) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 9 godzin i 39 minut temu

następna. 1 / 11

To tam rok temu doszło do tragedii - zdjęcia

Również w Smoleńsku, rok po katastrofie rządowego samolotu, odbywają się uroczystości upamiętniające ofiary tragedii z 10 kwietnia.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 13 59.09%
nie 9 40.91%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

To tam rok temu doszło do tragedii - zdjęcia

Opinie (27)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~demokrata 2013-04-14 (14:09) 1 rok 7 miesięcy 11 dni 8 godzin i 37 minut temu

SAMOLOT POZA OSIA LONDOWANIA I KTOS GO TAK NAPROWADZAL W SMOLENSKU

odpowiedz

0
0
~madzia 2013-04-07 (12:26) 1 rok 7 miesięcy 18 dni 10 godzin i 20 minut temu

Trudno to pojąć! Raz narażać życie, aby wspierać naród, który wydał kata narodu polskiego, a drugi raz narażać życie, aby uczcić polskie ofiary tego kata? Skąd ta miłość do narodu, który chyba oficjalnie nie odrzekł się od swojego "Soso". Naród sympatyczny i gościnny, ale pomnik "Soso", chyba nadal stoi na jednym z głównych placów w stolicy?

odpowiedz

2
1
~elza 2011-04-11 (21:07) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 39 minut temu

z pochodzenia
A co wy się tak Rosjan czepiacie? Warto poczytać kim z pochodzenia byli Stalin i Beria (odpowiedzialny za mord oficerów w Katyniu). To nie wasi "ruscy". Niejaka umiłowana przez Kaczyńskiego Gruzja jest matką tych zbrodniarzy.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

2
0
~Polak 2013-03-05 (20:23) 1 rok 8 miesięcy 20 dni 2 godziny i 23 minuty temu

Czyli ludzie,"obrońcy Krzyża", to Żyd i wróg Polski.

odpowiedz

0
3
Roch powrócił 2011-04-10 (14:44) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 8 godzin i 2 minuty temu

To był ZAMACH. Z zimną krwią zaplanowana zbrodnia we współpracy POlszewicko-radzieckiej
Długo odpędzałem od siebie myśl o ZAMACHU. Długo myślałem i chciałem wierzyć, że to tylko nieszczęśliwy wypadek. Dziś, po roku nie mam najmniejszych wątpliwości, że to był ZAMACH. Wspólne dzieło "polsko"-radzieckie. Albo raczej POlszewicko-radzieckie. Jak za lat PRL i ZSRR. Dowodów na to dostarczają sami Rosjanie, a potwierdza je swymi krętactwami i kłamstwami TUSK i jego zgraja POmagierów z SIKORSKIM, KLICHEM, MILLEREM, KOMOROWSKIM wreszcie, na czele. Po dokonanej zbrodni, niemal od pierwszych dni, zgraja zaprzańców z pod znaku PO wraz z dyżurnymi mediami pozostającymi ich własnością lub na ich usługach, usiłuje walczyć nawet z cieniem, nawet z pamięcią o zamordowanym Prezydencie. Usiłują walczyć z Jego obecnością w świadomości obywateli. To zachowania z najgorszych lat stalinizmu. Ale nie są w stanie wygrać - skończą tak samo jak ich komunistyczni protoplaści. Pamięć o zamordowanym Prezydencie LECHU KACZYŃSKIM będzie żywa w pamięci Polaków. Naród nigdy o nim nie zapomni o Wielkim małym człowieku, który zawsze stał na straży godności Polski i Polaków. I Naród będzie dopominał się PRAWDY o tej zbrodni. Aż do skutku. I będzie żądał ukarania winnych - przynajmniej po polskiej stronie. Aż do skutku - NARÓD NIE ZAPOMNI !

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

1
0
~swiadek 2013-02-09 (12:02) 1 rok 9 miesięcy 16 dni 10 godzin i 44 minuty temu

Powiedzmy sobie uczciwie .Na kolejne rocznice katastrofy przychodzi coraz mniej "zrospaczonych" i to w wiekszosci miejscowi polac, ,tak że nawet dziennikarze katoliccy nie mają co fotografować.

odpowiedz

0
0
~gosc 2013-01-17 (08:41) 1 rok 10 miesięcy 8 dni 14 godzin i 5 minut temu

ta wasza rocznica wcale mnie nie interesuje mam ja gleboko w dup..

odpowiedz

0
0
~JUMI 2012-10-23 (09:39) 2 lata 1 miesiąc 2 dni 13 godzin i 7 minut temu

KATYŃ SM OLEŃSK JEDNA SPRAWA , NA POLAKÓW RUSKA OBŁAWA !!!!

odpowiedz

1
1
akwarium24 2011-04-10 (14:38) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 8 godzin i 8 minut temu

CO TO ZA NARÓD ,KTÓREGO BOHATEROWIE SĄ W POGARDZIE ?
N/C

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Józek z ... 2011-04-11 (07:44) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 15 godzin i 2 minuty temu

rosyjskie władze znów dały ciała...
a Tusk bierze na klatę kolejną zniewagę, nawet jej nie czuje, bo nie ma .. czasu czuć cokolwiek. Pędzi na boisko POgrać z druzyną Olejnik Monisi, i Lisa Tomka...

odpowiedz

1
0
~antyaro 2011-04-10 (23:32) 3 lata 7 miesięcy 14 dni 23 godziny i 14 minut temu

a ja
uwazam ze ten z puszek po lechu byl lepszy.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
2
~Patrick 2011-04-10 (13:41) 3 lata 7 miesięcy 15 dni 9 godzin i 5 minut temu

Niech żyje POLSKA!
Kochamy Polskę i Polaków. Precz z PRLem i włażeniem Sowietom w d.. bez mydła! Dziś młodzi, odważni i myślący Polacy zdają sobie sprawę iż to nie była zwykła katastrofa! Kiedyś rozliczą za nią obecnie rządzących pachołków Rosji. Lech Kaczyński był prawdziwym patriotą, kochał swoją Ojczyznę i dbał o jej wizerunek. Cześć pamięci poległym w zamachu!

odpowiedz