więcej

Galerie

Zatrzymali rebeliantów

dodane 2010-03-10 (06:37)

Błyskawiczna akcja polskich żołnierzy - zdjęcia

- W wyniku szybkiej i profesjonalnie zorganizowanej akcji, trwającej niecałe 20 minut, polscy żołnierze zatrzymali dwóch niebezpiecznych rebeliantów. Do zdarzenia doszło ok. 10 km na południe od bazy Warrior - pisze Anna Pawlak z sekcji informacyjno - prasowej PKW Ghazni

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? Wyślij nam zdjęcia!

Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Wyślij SMS lub MMS pod numer +48 799 079 079. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

oceń
1
0
Podziel się
Wiadomosci.wp.pl Znajdź nas również na:

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Błyskawiczna akcja polskich żołnierzy - zdjęcia
PKW Ghazni | materiały operacyjne 
wstecz wprzód
  • Skomentuj
  • WP.PL
  • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~w2ww [2010-04-06 12:18]

Brawo !!! Popędzic okupantów !!!
Popedzic Polaków. Co oni tam robia.Ile to kosztuje Polske ! Dajcie zyc Afganom po swojemu

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Wernyhora [2010-04-11 18:50]

Prezydent Afganistanuprzejdzie na stronę talibow
Calkowite fiasko polskiej polityki wobec Afganistanu. Proszę nie pleść bzdur o jakichś misjach. Pozwoliliśmy kacykowi Karzajowi zostać prezydentem. Jego władza sięga tylko opłotków Kabulu.Amerykanie topią tam miliardy dolarów bez żadnego sensu , a końca wojny nie widać. Polacy do domu.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~korela [2010-04-06 11:25]

Ja rowniez sie wstydze, ze Polacy biora w tym udzial. Juz od dawna wiadomo, ze wojna ta nie toczy sie o wolnosc Afganczykow, tylko o surowce i wplywy. Obudzcie sie ludzie! Ameryka to pozbawiony skrupolow, moralnosci kraj. Tyle zla i cierpienia na calym swiecie dzieje sie dzieki ich nienasyconemu apetytowi na wladze, pieniadze i surowce.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Robert [2010-04-11 00:10]

USA wszędzie ma interes
Wprowadzanie demokracji na siłę przez USA wcale mi się nie podoba.Jak ktoś chce sobie zasłaniać twarz to niech zasłania,jak ktoś chce mieszkać w szałasie to niech mieszka.Kiedyś amerykanie bardzo pomagali Talibom gdy ci walczyli z Rosjanami.A później nagle zrobili się ich wrogami-po prostu interesy amerykanów się zmieniły.USA pomaga innym tylko wtedy gdy wyczuje jakiś interes a jak niema interesu to dzieci w afryce mogą umierać z głodu. Polityka tego kraju jest perfidna. Precz z Afganistanu i Iraku, dosyć zabijania niewinnych.Talibowie niech będą sobie Talibami.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Kali [2010-04-11 05:58]

Narkotyki dla islamu
Te narkotyki które muzułmanie produkują w imię allacha niech sami używają. Na zdrowie świecie islamu

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~poprostu ja [2010-04-10 12:32]

prawidłowo!
Al Kaida to nie żadni terroryści a talibowie są narodem którzy bronią swojego kraju świat powinien obawiać się Ameryki ludzie przejrzyjcie na oczy

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Roland [2010-04-07 13:11]

Hamid Karzai
to człowiek który tylko umie siedzieć na tyłku i pozwalać Talibom działać na szkodę swojego kraju. Afgańczyków może uratować tylko Abdullah Abdullah. Niestety, wybory są ciągle fałszowane i w Afganistanie niestety nie odsuną od władzy tego hipokryty. Amerykanie mają kryzys, nie dają mu jak do tej pory kasy na zbudowanie kolejnego haremu i dlatego się z nimi pokłócił.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
T.R.S. [2010-04-07 08:08]

NO TO...
No to juz niedługo bedzie tym ,,prezydentem,,.Amerykanie mu pewnie podziekuja.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sharan [2010-04-06 23:04]

Amerykanie to hipokryci
gdyby Amerykanom faktycznie chodziło wyłącznie o "wprowadzenie" Afganistanu w demokrację to daawno by ten kraj zaostawili. Gdyby im chodziło tylko o zamachowców - to zamiast siedzieć wśród tych partyzantów - obstawili by wszelkie granice Afganistanu - i nikt z niego jak i do niego by sie nie dostał. A tak starają sie zaprowadzić "swojego władcę". Ale coś im ostatnio to nie wychodzi - no chyba, że chcą nowego (ale wybory niedawno były..). Irak, Afganistan .... szkoda, że Somalia ich nie interesuje. Somalia gdzie jest kolebka piractwa morskiego. gdyby to się działo w Afryce zachodniej - juz by tam kilka batalionów marines siedziało (no bo tam jest rejon gdzie sie robi interesy na lata). Ale co my szaraczki sie dziwimy - każde mocarstwo musi dbać o swoje interesy "zamorskie". Anglicy, Francuzi, Portugalczycy, Hiszpanie, Holendrzy - kiedyś też byli potęgami zamorskimi (kolonialnymi) - ale zabrakło środków na "pilnowanie" interesów w koloniach - i wiadomo co się stało. Dzisiaj już są tylko zwykłymi krajami.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
virpi1 [2010-04-06 10:24]

Przyjdzie czas....
że USA i NATO będą wiać z Afganistanu aż sie będzie kurzyło !!!!!

odpowiedz

pokaż 11 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~hehehe [2010-04-06 22:58]

To tylko zbieg... okolicznośi?
Kennedy też miał nazwisko na "K"...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
Ciągle ja [2010-04-06 09:56]

Nie znam się na tym
ale 100 tys. żołnierzy powinno "wyrównać" cały Afganistan, a opornych wdeptać w trawę.

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~pepe [2010-04-06 19:02]

I DOBRZE
PIERWSZE CO TO WALIĆ W ŻYDOSTWO I JANKESÓW AŻ DO ZWYCIESTWA

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~republikanin [2010-04-06 12:40]

No i wyszlo
szydlo z worka:)) Naiwnoscia jest ufac jakiemukolwiek muzulmanskiemu pastuchowi.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Polityk [2010-04-06 09:43]

Co mają wspólnego Saddam i Karazaj?
Obydwoje byli agentami CIA, obydwoje do czasu byli bardzo wspierani przez USA, jak skończył Saddam kiedy przeciwstawił się Ameryce wie każdy, a jak skończy Karzaj?

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~abc [2010-04-06 14:34]

do RR
najstarsze zabytki to zniszczyli twoi kolesie w Babilonie!!!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~123456789 [2010-04-06 13:56]

a jezus muzułmański już nadchodzi ...
wojska NATO zginą od pakistańskich bomb atomowych

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~123456789 [2010-04-06 13:52]

a jezus muzułmański już nadchodzi ...
wojska NATO zginą od pakistańskich bomb atomowych

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jar jar [2010-04-06 13:45]

A może oni po prostu nie chcą coca coli, hamburgerów
i równouprawnionych córek zamienionych w galerianki ?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~binks [2010-04-06 13:28]

Nawet Ruscy nie kazali Polakom jechać do Afganistanu
A teraz jesteśmy bardzo wolnym krajem i wysyłamy polskich żólnierzy z własnej woli w poczuciu odpowiedzialnosci solidarnosci i innych osci.

odpowiedz