więcej

Galerie

Parada gejów w Argentynie

aktualizacja 2009-11-08 (02:55) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 20 godzin i 58 minut temu

następna. 1 / 9

Parada gejów w Argentynie - zdjęcia

Ulicami Buenos Aires przeszła wielobarwna parada gejów, lesbijek i transseksualistów.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 6 46.15%
nie 7 53.85%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Parada gejów w Argentynie - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (17)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~g 2009-11-08 (08:50) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 15 godzin i 3 minuty temu

od nas ktoś tam był ?
który polityk brał udział w paradzie ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Maat 2009-11-08 (12:14) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 11 godzin i 39 minut temu

"Kwiaty zła"
Głupota, grzechy, błędy, lubieżność i chciwość Duch i ciało im gryzą , niby ząb zepsuty...

odpowiedz

0
0
~Normalny 2009-11-08 (09:33) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 20 minut temu

A kogo to obchodzi
Autor promuje swoje skłonności czy szuka akceptacji. Autorze, 99% populacji to mierzi.

odpowiedz

0
0
robcikt 2009-11-08 (09:13) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 40 minut temu

nie mam tolerancji
dla sprawnych psychicznie inaczej. jeszcze jak zyja spokojnie to nir ma problemow a nie jak sie z tym afiszuja. zalecam kuracje azotoxem lub napalmem.

odpowiedz

0
0
~humorysta 2009-11-08 (09:13) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 40 minut temu

Wasz czas szokowania , obnażania swoich uczuć , swojego ciała
i swojej orientacji psycho - fizycznej , powoli mija . Na co dzień musicie pozostać ze swoją niedoskonałością i chorobą sami . Cieszcie się i radujcie z tego , że niektórzy chcą na Was patrzeć . Zawistnikom i niezrozumialcom nic do Was . Miłej zabawy i udanego życia .

odpowiedz

0
0
~Zenko 2009-11-08 (08:59) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 54 minuty temu

Trzeba
wziąć się za leczenie tych zboczeńców.

odpowiedz

0
0
~pawel 2009-11-08 (08:57) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 56 minut temu

noja
tato,a,gdzie jest ten tato ,co z nami mieszkał? -Zdradził mnie z innym facetem.-Poszukamy sobie innego taty.?

odpowiedz

0
0
~mgr inż. 2009-11-08 (08:55) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 58 minut temu

dosyć nahalności gejów
ależ ci ludzie są napastliwi, to jest zagrożenie społeczne, czysty zboczony atawizm

odpowiedz

0
0
~bob 2009-11-08 (08:54) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 14 godzin i 59 minut temu

Zboki i tyle
odizolować od reszty społeczeństwa niech tam się rozmnażają i nie narzucają innym swego zboczenia.

odpowiedz

0
0
~Pan Sułek 2009-11-08 (08:52) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 15 godzin i 1 minutę temu

Tylko PiS.Niech żyje mały prezio Jarek i jego dwór.

odpowiedz

0
0
~cywilizowany 2009-11-08 (08:43) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 15 godzin i 10 minut temu

i bardzo dobrze!
a kosciol katolicki niech sie z e swojej nienawisci do homoseksualnych sesra ! Brawo homoseksualni najwyzszy czas aby przestano p[rzesladowania homoseksualnych i dano im mozliwosc do szczescia w malzenstwach jednoplciowych z adopcja dzieci..a kosciol katolicki niech sobie ujada na homoseksualnych w swojej ciemnocie,przeciez oni sie tacy rodza a nie wybieraja sobie takiego seksu.To tak jakby zwalczac rudych jak tusk bo wszyscy powinni byc blondynami czy brunetami.Co za glupota kosciola i watykanczykow

odpowiedz

0
0
~yurek 2009-11-08 (08:06) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 15 godzin i 47 minut temu

Po co nam taka wiadomość?
Za chwilę rozpocznie się jak zwykle ujadanie pryszczatych. Nie ma ciekawszych tematów?

odpowiedz

0
0
~gość 2009-11-08 (07:53) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 16 godzin i 1 minutę temu

solidarność
tam się wybiera mój znajomy gej Jacek Koleśnik z Opola

odpowiedz

0
0
~as 2009-11-08 (07:52) 4 lata 11 miesięcy 22 dni 16 godzin i 1 minutę temu

Spoko dzieki mediom mozna byc na czasie
i wiedziec gdzie osatni zlot rowerzysci mieli :)

odpowiedz