więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1058823solidarnych Solidarni z Ukrainą

Galerie

Walki byków

aktualizacja 2009-09-03 (15:05) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 10 godzin i 10 minut temu

następna. 1 / 9

Walki, które przyciągają tłumy widzów - zdjęcia

W ramach festiwalu San Antolin w Palencii na lokalnej arenie odbyły się krwawe walki byków.

oceń
tak 4 26.67%
nie 11 73.33%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Walki, które przyciągają  tłumy  widzów - zdjęcia
wstecz wprzód

Opinie (42)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~!!!! 2010-05-31 (00:03) 3 lata 10 miesięcy 19 dni 1 godzinę i 12 minut temu

barbarzyństwo
wykastrować wszystkich matadorów

odpowiedz

0
0
~Maks 2010-03-02 (02:02) 4 lata 1 miesiąc 16 dni 23 godziny i 13 minut temu

głupi sport
Myśliwi to cholernie bezduszni ludzie przy których polna,leśna zwierzyna nie ma szans.To mi SPORT!!!!

odpowiedz

0
0
komarrek26 2009-09-03 (07:26) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 17 godzin i 49 minut temu

Nie wszystko można wytłumaczuyć tzw tradycją
Przecież to jest zwykle znęcanie się nad zwierzętami. Jeden z drugim bierze broń do łapy i wychodzi do "walki". Może niech spróbuje z gołymi rękami? Nie żałuje żadnej ofiary tych nienormalnych zabaw.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Wicek 2009-09-03 (09:29) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 15 godzin i 46 minut temu

To zwykła rzeżnia
Jestem od wielu lat myśliwym. W tym sporcie zwierzyna ma szanse, w corridzie bezwzględnie skazana jest na śmierć. To jest rzeźnia publicznie wykonana

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~X 2009-09-03 (11:39) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 13 godzin i 36 minut temu

Gdyby to było w Polsce
ot byłby krzyk nawiedzonych obrońców zwierzątek w całej europie

odpowiedz

0
0
~W 2009-09-03 (11:34) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 13 godzin i 41 minut temu

A gdzie to obrońcy zwierzątek
czyżby to był owoc zakazany ,a może narobili w portki.Tylko w przestępczej Polsce kszyczą.

odpowiedz

0
0
~Marek 2009-09-03 (08:18) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 57 minut temu

DLA MNIE UCZESTNICY TYCH KRWAWYCH WIDOWISK MAJĄCYCH NA CELU DRĘCZENIE ZWIERZĄT
to hołota najpodlejszego gatunku - dotyczy to zarówno tych pajaców na arenie jak i publiki żądnej krwi - zaznaczam, że nie jestem wegetarianinem, ale zwierzęta hodowlane należy uśmiercać tak aby do maksimum ograniczyć ich strach przed śmiercią, chociaż wiem, że całkowite wyeliminowanie stresu jest niemożliwe (może dałoby się zwierzaki przed ubojem usypiać ???) - niemniej "bohaterowie" i widzowie walk byków to bydlaki (nie mam pod ręką innego określenia, chociaż wiem, że krzywdzę bydlęta).

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Tania 2009-09-03 (09:52) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 15 godzin i 23 minuty temu

Świat zwariował
Zwyrodnialstwo i bandytyzm.To obecna etykietka tego świata.Jeżeli jest Bóg w co mocno wątpię to już dawno świat powinien zapaść się w jedną wielką dziurę a dla tych co krzywdzili innych nie ważne ludzi czy zwierzęta w dziurę piekielną!!!

odpowiedz

0
0
~arrido 2009-09-03 (09:41) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 15 godzin i 34 minuty temu

Unia Europejska nie zabrania mordowni ale tylko w Espana
Są równi i równiejsi i tolerancja.

odpowiedz

0
0
~tolek 2009-09-03 (09:33) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 15 godzin i 42 minuty temu

żal mi tego pajaca w mundurku
to zwykły dewiant znajdujący radość w dręczeniu zwierząt. Tłumaczenie tego tradycją, to tak jak uzasadnianie gwałtów potrzebą zachowania gatunku ludzkiego...

odpowiedz

0
0
~gucio 2009-09-03 (08:00) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 17 godzin i 15 minut temu

żałosne opinie ludzi,ktorzy nigdy nie widzieli korridy!
marne opisy zdjęć i przebiegu walk, pisane bez podstawowej znajomości walk. Tak chętnie wypowiadamy się o czymś, o czym nie mamy bladego pojęcia. Jest wiele rodzajów korridy i tylko jeden z nich kończy się walką na śmierć i życie - byk nie zawsze ginie! walki landyjskie, kamargijskie i rejon - korrida konna (portugalska) to wspaniale spektakle, na które warto się wybrać nawet z dziećmi, by podziwiać piękno tańczących koni, wspaniałe byki - bo przecież są to specjalnie, od wielu generacji selekcjonowane byki bojowe, nie mające nic wspólnego z pasącymi się na naszych łąkach... NAJPIERW ZOBACZCIE - potem plujcie!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Ola 2009-09-03 (09:21) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 15 godzin i 54 minuty temu

To jest Chore.
Naprawdę. Byków szkoda.

odpowiedz

0
0
~maks 2009-09-03 (09:00) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 15 minut temu

Pan W. Cejrowski jest wprost zachwycony corridą!
Nie da na nią powiedzieć złego słowa. Dla niego to bardzo męski sport, a byki po to są, aby je zabijać. Wielu z was ubóstwia Cejra i daje temu wyraz na forum, kiedy tylko ten pan się pojawi. I tu nagle macie odmienne zdanie w przypadku corridy? Coś mi się nie zgadza...

odpowiedz

0
0
~nith 2009-09-03 (08:57) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 18 minut temu

Propozycja
A może by tak wyeliminować wszystkie pośrednie etapy i niech sobie od początku matador bryka z wypoczętym bykiem na arenie, może wtedy szanse będą bardziej wyrównane ?

odpowiedz

0
0
~awdgucio 2009-09-03 (08:52) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 23 minuty temu

no!
Drogi Guciu, jak większość obywateli RP wypowiadających się na tym "zacnym" portalu wbrew pozorom swojej liberalności to Ty właśnie plujesz na innych. W historii tego świata było i jest wiele pięknych widowisk gdzie nie leje się krew a zwierzę(jeśli już o takich widowiskach mówimy) najwyżej się porządnie spoci. A to że byłeś na corridzie z wycieczką z PGR to już inna sprawa, będziesz jak widać wspominał to pozytywne wydarzenie całe życie. Zastanów się chłopie nad pryncypiami (tzn. zasadami) tego widowiska. Krew i śmierć, śmierć i krew.

odpowiedz

0
0
~juhas 2009-09-03 (08:44) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 31 minut temu

co za bydło!
i kto tu jest bydlakiem?!

odpowiedz

0
0
~mume 2009-09-03 (08:41) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 34 minuty temu

ZBOCZEŃCY
I TO ZOO

odpowiedz

0
0
~tambylec 2009-09-03 (08:18) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 16 godzin i 57 minut temu

A ja chetnie zobacze...
W ciagu kolejnego roku na pewno zalicze taka impreze. Bardziej brutalna oprawa odbywa sie w Hiszpani, dlatego tam jade. Potem moge sobie byc i nawet przeciw...

odpowiedz

0
0
~turysta 2009-09-03 (08:05) 4 lata 7 miesięcy 15 dni 17 godzin i 10 minut temu

foto
A gdzie w tym czasie byli rodzice byka? No gdzie?

odpowiedz