więcej

Galerie

Pomidorowa bitwa

aktualizacja 2009-08-26 (16:18) 5 lat 3 miesiące 23 dni 18 godzin i 23 minuty temu

następna. 1 / 14

"Bitwa" w hiszpańskim mieście - walczyło 40 tys. osób

Ponad 40 tysięcy osób wzięło udział w dorocznej fieście pomidora, w tzw. La Tomatinie, w mieście Buniol w hiszpańskim regionie Walencja.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 10 83.33%
nie 2 16.67%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

"Bitwa" w hiszpańskim mieście - walczyło 40 tys. osób

Opinie (14)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~enja 2009-09-04 (01:13) 5 lat 3 miesiące 16 dni 9 godzin i 28 minut temu

miałam rtą "nieczystą" przyjemność być w tym roku
śmierdzą te pomidory okropnie, fuj :))))))) i ciężko się doczyścić

odpowiedz

0
0
~jasia 2009-08-29 (16:37) 5 lat 3 miesiące 20 dni 18 godzin i 4 minuty temu

Ketchup, prawie już gotowy do pakowania w słoiki. Tylko jeszcze przez sito, żeby czyjeś majdy,
albo adidasy nie pływały.

odpowiedz

0
0
~jadzia 2009-08-29 (16:24) 5 lat 3 miesiące 20 dni 18 godzin i 17 minut temu

Następnie, gotowy przecier pomidorowy pakowany jest do słoików,
nalepki made In Buniol i na eksport.

odpowiedz

0
0
~tajemnicza 2009-08-28 (10:32) 5 lat 3 miesiące 22 dni i 9 minut temu

a ja byłam na tej bitwie
super masz racje szkoda ze cie nie było ale byłam tez jak puszczali byki w barcelonie było super a byłam bo jestem tu na vacasione

odpowiedz

0
0
~Daysa 2009-08-26 (20:11) 5 lat 3 miesiące 23 dni 14 godzin i 30 minut temu

A mnie się podoba, szkoda że mnie tam nie było :-(

odpowiedz

0
0
~maciej 2009-08-26 (17:16) 5 lat 3 miesiące 23 dni 17 godzin i 25 minut temu

U nas w sejmie mogła by byc taka bitwa tylko na jaja ! I napewno..
uczestniczyło by duzo wiecej niz 40 tys gdyby w tej bitwie brali udział posłowie PIS !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Piotr79 2009-08-26 (17:06) 5 lat 3 miesiące 23 dni 17 godzin i 35 minut temu

Culo pieno powiem po wlosku,za duzo pomidorow maja jescze i im glod do tylka zajdzie...

odpowiedz

0
0
~luzak 2009-08-26 (17:01) 5 lat 3 miesiące 23 dni 17 godzin i 40 minut temu

Hiszpanie i Włosi to mają fantazję
a u nas w Warszawie to najwyżej możesz dostać pałą i gazem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Wacek 2009-08-26 (16:23) 5 lat 3 miesiące 23 dni 18 godzin i 18 minut temu

HISZPANIE TO JEDNAK BANDA MĄDRYCH INACZEJ
Dręczenie byków i bitwy pomidorowe - popieprzyło się niektórym we łbach, ale dlaczego ?? - przecież chyba nie z dobrobytu, bo Hiszpanie do krezusów nie należą - może mózgi się im zlasowały z nadmiaru słońca ??

odpowiedz