więcej

Galerie

U2 w Polsce

aktualizacja 2009-08-07 (07:42) 5 lat 4 miesiące 15 dni 17 godzin i 25 minut temu

następna. 1 / 13

U2 zagrał dla 70 tysięcy - zobacz zdjęcia

Uznawana za jeden z najlepszych zespołów w historii rocka irlandzka grupa U2 zagrała na Stadionie Śląskim.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 58.54%
nie 17 41.46%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

U2 zagrał dla 70 tysięcy - zobacz zdjęcia

Opinie (93)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~janosik 2009-08-07 (17:56) 5 lat 4 miesiące 15 dni 7 godzin i 11 minut temu

zazdrość
Sam gram w kapeli i potrafię docenić talent. Ale u nas to ta głupawa zazdrość niemal narodowa każe bezinteresownie bluzgać każdego komu się trochę powiedzie. Przykładem niech będzie Doda, Steczkowska czy Górniak bez wątpienia bardzo utalentowane każda w swoim stylu. U2 jest zespołem który najlepiej sprzedaje na Świecie i chyba o czymś to świadczy. Tylko że Świat jak widać nie jest zaściankowy, być może dlatego że tam przeważnie wszystkich stać na bilet

odpowiedz

0
0
~janosik 2009-08-07 (17:07) 5 lat 4 miesiące 15 dni 8 godzin i 1 minutę temu

leniwy gderaczu rusz się do roboty....
Skąd tyle prowincjonalnej, małomiasteczkowej zajdłości. nie ulega wąpliwości że KONCERT był zarówno muzycznie jak i technicznie na najwyższym światowym poziomie a tu znowu tyle bezinteresownego zazdrosnego gderania. przypuszczam że większość gderaczy zna ten i inne koncerty z migawek we Wiadomościach z swój żal z tego powodu wylewa przy klawiaturze. Gderacze gdybyście zamiast głupiego siedzenia przy komputerze wzięli się do roboty by zarobić na bilet (owszem jest drogi, bo wielka sztuka tyle musi kosztować) to wtedy U2 napewno zagrałoby by dla was drugi koncert tak jak to jest w innych krajach.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~realista 2009-08-07 (12:48) 5 lat 4 miesiące 15 dni 12 godzin i 19 minut temu

A ja nadal wolę muzykę Pink Floyd
a nie taką szmirę która wypłynęła, bo najlepsze zespoły się trochę fizycznie(nie muzycznie)zestarzały.Nie ma to jak zespoły z lat 70-tych. Potem tylko Dire Straits i Marillion, ale wczesny. Dzisiaj grają tandeciarze takie jak U2.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~obserwator 2009-08-07 (12:43) 5 lat 4 miesiące 15 dni 12 godzin i 24 minuty temu

BADZIEWIE.
Fakt, ze z braku laku to i kit dobry, ale co ini tam grają. Chałtura. Żadna puszczana piosenka nie przyciągneła mojego ucha.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~seler 2009-08-07 (12:18) 5 lat 4 miesiące 15 dni 12 godzin i 49 minut temu

dla 70tys PLN to gra przeciętna polska kapela!
U2 to chyba jakieś dyskopolo?Ale nie znam!!

odpowiedz

0
0
~piotruśgejzwawy 2009-08-07 (11:20) 5 lat 4 miesiące 15 dni 13 godzin i 47 minut temu

najlepsze są tylnie trybuny
puste hahahahhaha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Ko 2009-08-07 (11:20) 5 lat 4 miesiące 15 dni 13 godzin i 47 minut temu

Świetny koncert!
To był cudowny koncert! Niesamowita scena 360 stopni no i U2! Szkoda,że się skończył...Pozdrawiam:)

odpowiedz

0
0
~jolcia 2009-08-07 (11:14) 5 lat 4 miesiące 15 dni 13 godzin i 53 minuty temu

byłam na tym koncercie i niech mi nikt nie pisze że BONO to pozer i komediant chyba pomylił koncerty jak mu sie nie podoba to na mandarynę nie ma drógiego tak świetnego zespołu jak U2 POZDRAWIAM EKIPĘ Z POZNANIA

odpowiedz

0
0
~jo 2009-08-07 (10:58) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 9 minut temu

U2 is the best
no tak, wiadomo kto to pisze, Ci fajni ludzie, którzy potrafią docenić wielkie widowisko i wielkich artystów jeszcze śpią po wczorajszym koncercie :)

odpowiedz

0
0
dorota_lbn 2009-08-07 (10:51) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 16 minut temu

BON JOVI - NEXT ONE?
Moim zdaniem udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi na więcej takich koncertów. Publiczność była fantastyczna! Jak dla mnie następny powinien być koncert zespołu Bon Jovi, zresztą byłby to pierwszy ich koncert w Polsce. Wyobraźcie sobie... To dopiero byłoby coś... Ktoś powinien się tym zainteresować, szczególnie, że w 2010 roku zespół wyrusza w trasę po Europie, a druga taka okazja może się nie trafić. Jestem pewna, że zainteresowanie byłoby o niebo większe niż w przypadku U2, więc... mam nadzieję, że niedługo wejdę na wp.pl i na głównej stronie news dnia: Koncert zespołu Bon Jovi w Polsce!

odpowiedz

0
0
dorota_lbn 2009-08-07 (10:49) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 18 minut temu

BON JOVI - NEXT ONE?
Moim zdaniem udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi na więcej takich koncertów. Publiczność była fantastyczna! Jak dla mnie następny powinien być koncert zespołu Bon Jovi, zresztą byłby to pierwszy ich koncert w Polsce. Wyobraźcie sobie... To dopiero byłoby coś... Ktoś powinien się tym zainteresować, szczególnie, że w 2010 roku zespół wyrusza w trasę po Europie, a druga taka okazja może się nie trafić. Jestem pewna, że zainteresowanie byłoby o niebo większe niż w przypadku U2, więc... mam nadzieję, że niedługo wejdę na wp.pl i na głównej stronie news dnia: Koncert zespołu Bon Jovi w Polsce!

odpowiedz

0
0
~chart 2009-08-07 (10:44) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 23 minuty temu

koncert
Pozdrowienia dla wszysgtkich którzy mieli przyjemność uczestniczyć we wczorajszym koncercie. Było wspaniale. Już czekam na następny koncert U2.

odpowiedz

0
0
~Mat 2009-08-07 (10:44) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 23 minuty temu

Fenomen U2
Fenomenu pewnych zespołów nigdy nie zrozumiem. Tak właśnie jest z bardzo przeciętnym U2. Opinia oczywiście do bólu subiektywna :) Pozdrawiam fanów .

odpowiedz

0
0
~Kasiorka 2009-08-07 (10:26) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 41 minut temu

czyste żarty...
największy zespół 'rockowy', hehe, no tak, zgadzam się zresztą z przedmówcą, nowa płyta to kupa w sumie, a poprzednie bardzo mi się podobały :]

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Kasiorka 2009-08-07 (10:25) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 42 minuty temu

;o
ramsztajn, hahahahahahahahahahahahahah pooozdro. TYLKO U2!!! na koncercie niestety nie byłam i bardzo tego żałuję, gdyż jestem ich fanką od około pięciu lat.

odpowiedz

0
0
rb 2009-08-07 (10:14) 5 lat 4 miesiące 15 dni 14 godzin i 53 minuty temu

slabe to udwa lepsze ijest ich troje

odpowiedz

0
0
~ja 2009-08-07 (10:07) 5 lat 4 miesiące 15 dni 15 godzin i 1 minutę temu

obłuda
nie bylem na koncercie i nie mam zamiaru finansowac kogos, kto nie placi podatkow bo sie tak urzadzil, ze siedzi w rajach podatkowych, a tlumy ludzi wlasnie takich jak w Chorzowie placa na jego wygodne zycie. A on hipokryta jezdzi w odwiedziny do glow panstw i prosi zeby dawac kase z podatkow na cierpiacych ludzi, na wode w Afryce, na glodujacych, na AIDS itd. Sam nie wrzuca do kasy nic (albo prawie nic) a zada zeby inni to robili. To dopiero obluda i niesprawiedliwosc. Tysiace ludzi placacych sumiennie podatki placi na kilkoro ludzi nie placacych nic. Pieknie.

odpowiedz

0
0
~pitupit 2009-08-07 (10:04) 5 lat 4 miesiące 15 dni 15 godzin i 3 minuty temu

to się zgadza.
najlepszy w historii był Torquemada. ten to miał jazdę!

odpowiedz

0
0
~McGregor 2009-08-07 (10:00) 5 lat 4 miesiące 15 dni 15 godzin i 7 minut temu

widowisko
Super koncert !!! Widowisko od strony technicznej na poziomie, którego jeszcze nie spotkałem. Kawałki z nowej płyty, choć wcześniej uważałem za średnie, na żywo brzmią zupełnie inaczej. Dla mnie rewelacja !!!

odpowiedz

0
0
~maras 2009-08-07 (10:00) 5 lat 4 miesiące 15 dni 15 godzin i 7 minut temu

warto było !!!!!!
Nie byłem na poprzednich dwóch koncertach U2 w Polsce. Postanowiłem wybrać się tym razem. Kupiłem na internecie bilety z drugiej reki na miejsce na wprost sceny w ostatniej chwili. Zespól był świetnej formie, a Bono wprost szalał na scenie. Z jednej strony był refleksyjny i wyciszony, a z drugiej strony pełen temperamentu i dynamiki. Tam gdzie trzeba było zrobić nastrój wprowadzał go natychmiast tonacją głosu, szeptem wyśpiewując niektóre fragmenty, a tam gdzie trzeba było dać czadu to czad był i to jaki ! np. (I 'llgo crazy if I do not go crazy) Największe wrażenie zrobiło na mnie wykonanie utworu One, gdy na stadionie na prośbę Bono zapalono wszystkie telefony komórkowe tworząc coś na obraz drogi mlecznej. O wykonaniu New Years's Day wszyscy już pisali. Podsumowując rewelacja !!! Po zakończeniu tego utworu Bono padł na kolana i ucałował scenę... Warto było przyjechać te 300 km i słono zapłacić za bilety. Niezapomniany koncert i niezapomniana noc jak to sam określił Bono ! Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz