więcej

Galerie

U2 w Polsce

aktualizacja 2009-08-07 (07:42) 5 lat 15 dni 21 godzin i 50 minut temu

następna. 1 / 13

U2 zagrał dla 70 tysięcy - zobacz zdjęcia

Uznawana za jeden z najlepszych zespołów w historii rocka irlandzka grupa U2 zagrała na Stadionie Śląskim.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 24 58.54%
nie 17 41.46%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

U2 zagrał dla 70 tysięcy - zobacz zdjęcia

Opinie (93)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~piotruśgejzwawy 2009-08-07 (11:20) 5 lat 15 dni 18 godzin i 12 minut temu

najlepsze są tylnie trybuny
puste hahahahhaha

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~janosik 2009-08-07 (17:07) 5 lat 15 dni 12 godzin i 25 minut temu

leniwy gderaczu rusz się do roboty....
Skąd tyle prowincjonalnej, małomiasteczkowej zajdłości. nie ulega wąpliwości że KONCERT był zarówno muzycznie jak i technicznie na najwyższym światowym poziomie a tu znowu tyle bezinteresownego zazdrosnego gderania. przypuszczam że większość gderaczy zna ten i inne koncerty z migawek we Wiadomościach z swój żal z tego powodu wylewa przy klawiaturze. Gderacze gdybyście zamiast głupiego siedzenia przy komputerze wzięli się do roboty by zarobić na bilet (owszem jest drogi, bo wielka sztuka tyle musi kosztować) to wtedy U2 napewno zagrałoby by dla was drugi koncert tak jak to jest w innych krajach.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~janosik 2009-08-07 (17:56) 5 lat 15 dni 11 godzin i 36 minut temu

zazdrość
Sam gram w kapeli i potrafię docenić talent. Ale u nas to ta głupawa zazdrość niemal narodowa każe bezinteresownie bluzgać każdego komu się trochę powiedzie. Przykładem niech będzie Doda, Steczkowska czy Górniak bez wątpienia bardzo utalentowane każda w swoim stylu. U2 jest zespołem który najlepiej sprzedaje na Świecie i chyba o czymś to świadczy. Tylko że Świat jak widać nie jest zaściankowy, być może dlatego że tam przeważnie wszystkich stać na bilet

odpowiedz

0
0
~obserwator 2009-08-07 (12:43) 5 lat 15 dni 16 godzin i 49 minut temu

BADZIEWIE.
Fakt, ze z braku laku to i kit dobry, ale co ini tam grają. Chałtura. Żadna puszczana piosenka nie przyciągneła mojego ucha.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~3miasto 2009-08-07 (09:45) 5 lat 15 dni 19 godzin i 47 minut temu

typowy Polak
Po pierwsze - polecam powtórną naukę języka polskiego ogromna ilość literówek oraz błędów ortograficznych. Po drugie- nie rozumiem po co osoba, która nie przepada za U2 idzie na ich koncert???? Typowe zachowanie Polaka - w każdej sytuacji można pomarudzić!!! Co do porównania koncertów sław typu U2 do Woodstock, to wydaje mi się niemądre, gdyż są to dwa kompletnie różne rodzaje koncertów - nie wszystkim odpowiada taplanie się w błocie i spanie w namiocie.Ehh, szkoda gadać! Są ludzie, których nigdy nie zadowolisz!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~realista 2009-08-07 (12:48) 5 lat 15 dni 16 godzin i 44 minuty temu

A ja nadal wolę muzykę Pink Floyd
a nie taką szmirę która wypłynęła, bo najlepsze zespoły się trochę fizycznie(nie muzycznie)zestarzały.Nie ma to jak zespoły z lat 70-tych. Potem tylko Dire Straits i Marillion, ale wczesny. Dzisiaj grają tandeciarze takie jak U2.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~snickers 2009-08-07 (08:07) 5 lat 15 dni 21 godzin i 25 minut temu

sh.it
Przecież największy zespól rokowy to Guns n Roses - a nie jakies melancholijne badziewie z irlandii

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~seler 2009-08-07 (12:18) 5 lat 15 dni 17 godzin i 14 minut temu

dla 70tys PLN to gra przeciętna polska kapela!
U2 to chyba jakieś dyskopolo?Ale nie znam!!

odpowiedz

0
0
~Radek 2009-08-07 (09:35) 5 lat 15 dni 19 godzin i 57 minut temu

Kiedyś lubiłem U2
Ale jak poparli "Solidarność" to już nie.Fakt, na pewno nie znają tak sytuacji w Polsce po 89 roku jak my, bo wiedzą tylko to co usłyszą w mediach(i to jeszcze zachodnich)

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Pan Sułek 2009-08-07 (06:05) 5 lat 15 dni 23 godziny i 27 minut temu

Nieźli.
Może są i nieźli ale w katolickim kraju to trochę nie wypada.Gdyby na początku była msza to co innego.

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Ko 2009-08-07 (11:20) 5 lat 15 dni 18 godzin i 12 minut temu

Świetny koncert!
To był cudowny koncert! Niesamowita scena 360 stopni no i U2! Szkoda,że się skończył...Pozdrawiam:)

odpowiedz

0
0
~jolcia 2009-08-07 (11:14) 5 lat 15 dni 18 godzin i 18 minut temu

byłam na tym koncercie i niech mi nikt nie pisze że BONO to pozer i komediant chyba pomylił koncerty jak mu sie nie podoba to na mandarynę nie ma drógiego tak świetnego zespołu jak U2 POZDRAWIAM EKIPĘ Z POZNANIA

odpowiedz

0
0
~Jacuś Zajączek 2009-08-07 (07:41) 5 lat 15 dni 21 godzin i 51 minut temu

TAKIE IMPREZY MUZYCZNE SĄ DLA LUDZI MAŁO WYMAGAJĄCYCH
JU-TU to takie samo badziewie jak Majkel Dżekson

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~jo 2009-08-07 (10:58) 5 lat 15 dni 18 godzin i 34 minuty temu

U2 is the best
no tak, wiadomo kto to pisze, Ci fajni ludzie, którzy potrafią docenić wielkie widowisko i wielkich artystów jeszcze śpią po wczorajszym koncercie :)

odpowiedz

0
0
dorota_lbn 2009-08-07 (10:51) 5 lat 15 dni 18 godzin i 41 minut temu

BON JOVI - NEXT ONE?
Moim zdaniem udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi na więcej takich koncertów. Publiczność była fantastyczna! Jak dla mnie następny powinien być koncert zespołu Bon Jovi, zresztą byłby to pierwszy ich koncert w Polsce. Wyobraźcie sobie... To dopiero byłoby coś... Ktoś powinien się tym zainteresować, szczególnie, że w 2010 roku zespół wyrusza w trasę po Europie, a druga taka okazja może się nie trafić. Jestem pewna, że zainteresowanie byłoby o niebo większe niż w przypadku U2, więc... mam nadzieję, że niedługo wejdę na wp.pl i na głównej stronie news dnia: Koncert zespołu Bon Jovi w Polsce!

odpowiedz

0
0
dorota_lbn 2009-08-07 (10:49) 5 lat 15 dni 18 godzin i 43 minuty temu

BON JOVI - NEXT ONE?
Moim zdaniem udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi na więcej takich koncertów. Publiczność była fantastyczna! Jak dla mnie następny powinien być koncert zespołu Bon Jovi, zresztą byłby to pierwszy ich koncert w Polsce. Wyobraźcie sobie... To dopiero byłoby coś... Ktoś powinien się tym zainteresować, szczególnie, że w 2010 roku zespół wyrusza w trasę po Europie, a druga taka okazja może się nie trafić. Jestem pewna, że zainteresowanie byłoby o niebo większe niż w przypadku U2, więc... mam nadzieję, że niedługo wejdę na wp.pl i na głównej stronie news dnia: Koncert zespołu Bon Jovi w Polsce!

odpowiedz

0
0
~f 2009-08-07 (09:37) 5 lat 15 dni 19 godzin i 55 minut temu

bono to pozer i komediant
"jeeeijeee" i pada na kolana w tragicznych gestach. miota się po scenie z niby wielką energią, ale widać że to tylko marna gra sceniczna i nie ma w tym zapału. jak lubię wiele ich kawałków tak bono niestety mi podpada. ale w sumie nieszkodliwy błazen z niego i dobrze się sprzedaje, nwet może cos dobrego robi przy okazji (albo dobrą promocję sobie robi sypiąc biednym kasę tu i tam...) koncert dobry jako show - nowa płyta klapa, bono lewar jak zawsze, ale koncert jak najbardziej mi się podobał, tym bardziej że wszedłem za 100 zł...

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~Kasiorka 2009-08-07 (10:26) 5 lat 15 dni 19 godzin i 6 minut temu

czyste żarty...
największy zespół 'rockowy', hehe, no tak, zgadzam się zresztą z przedmówcą, nowa płyta to kupa w sumie, a poprzednie bardzo mi się podobały :]

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~chart 2009-08-07 (10:44) 5 lat 15 dni 18 godzin i 48 minut temu

koncert
Pozdrowienia dla wszysgtkich którzy mieli przyjemność uczestniczyć we wczorajszym koncercie. Było wspaniale. Już czekam na następny koncert U2.

odpowiedz

0
0
~Mat 2009-08-07 (10:44) 5 lat 15 dni 18 godzin i 48 minut temu

Fenomen U2
Fenomenu pewnych zespołów nigdy nie zrozumiem. Tak właśnie jest z bardzo przeciętnym U2. Opinia oczywiście do bólu subiektywna :) Pozdrawiam fanów .

odpowiedz