więcej

Galerie

Zaginięcie airbusa

aktualizacja 2009-06-02 (09:37) 5 lat 3 miesiące 16 godzin i 11 minut temu

następna. 1 / 19

Tragiczny lot AF 447 - zdjęcia

Samolot Airbus 330-200 (taki jak na zdjęciu) linii lotniczych Air France zniknął z radarów. Najprawdopodobniej trafił w niego piorun. Na pokładzie było 228 osób.

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 213 43.56%
nie 276 56.44%

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia

Tragiczny lot AF 447 - zdjęcia

Opinie (356)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~maroondublin 2009-06-05 (03:04) 5 lat 2 miesiące 28 dni 22 godziny i 44 minuty temu

przeczytaj TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wlasnie przeczytalem ze szczatki wylowione z oceanu to nie ten samolot, to nie ten airBus, a zaraz po tym czytam ze jeszcze sie zastanawiaja czy te kawalki to to czy nie to???. To teraz prosze mi wytlumaczyc co nastepuje po czym????????????????? Juz mielismy przypadek z World Trade Centre!!! I zadna nacja nie zareagowala widzac te wszystkie wyjasniajace dokumenty. Zyjemy w swiecie klamstwa i przemocy Ktory przebija na glowe zbrodnie Mr. Hitlera i Stalina. A nasi politycy probuja naprawic cos co mialo miejsce 40 lat temu i nie maja pojecia co dzieje sie dzisiaj. To nie jest opoznienie w ich rozwoju, to jest opoznienie w dociekaniu prawdy na rzecz przyszlego dochodu. Pomyslmy i zadecydujmy, chcemy zyc wlasnym zyciem czy codziennie rano czytac wiadomosci o ludziach ktorych znamy z dziecinstwa, ktorzy juz dawno powinni przejsc na emeryture i bawic wlasne wnuki?????????????? Powiedzmy im By now i zabierajmy sie za wlasne zycie, zabierajmy sie do roboty. Zeby nie bylo pobudki kiedy mamy 40 lat I powiemy sobie : No moglem cos zrobic, jakos zadzialac, jesli nie masz na kogo glosowac to nie glosuj, ale sam zacznij dzialac, nie wybieraj najmniejszego zla z ogolu!!!Pozdrawiam, Mariusz.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~witold 2009-06-06 (07:49) 5 lat 2 miesiące 27 dni 17 godzin i 59 minut temu

nie bylo katastrofy
samolot zostal uprowadzony przez UFO za kilkanascie dni odnajdzie sie caly w dziwnym miejscu.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~Iwoneczka24 2009-06-05 (10:35) 5 lat 2 miesiące 28 dni 15 godzin i 13 minut temu

zaginięcie wielkiego samolotu
czytając Wasze opinie stwierdxam,że częśćosób nie ma zielonego pojęcia o samolotach,o jego mocy silniku i ruchu sterów... ... co do samego pilota który napewno walczył o to by samolot nie rozbił się nad Atlantykiem Wielki Szacunek ..trzeba bycbardzo opanowanym za sterami ,trzebna wyłącznie myśleć,o pasażerach,sam napewno był zdenerwowany ale walczył do końca nic teżdziwnego ,ze testy psychologiczne na pilota są bardzo trudne i nie wszyscy zdają:( pomijają drobne szczegóły technicze ( jak moze zniknąć wielki samaolot z ekranu ? sama nie wiem,może naoglądałam sie za dużo filmów .. ale to chyba nmie możliwea z siłammi natury nikt nie wygra... przeciez ludzie sa tylko ludzmi każdy który wypowiada si e na temat pogody nie beirze odpowiedzialnosci za to w 100%..... Pamiętajmy o tymbo to tylko Bóg wie jaka ma byćpogoda ps.a co do stanu technicznego samolotu mam nadzijee,że był w 100% sprawny :) niech spoczywają w spokoju:(( Niech Moc Będzie z Wami

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~win 2009-06-02 (12:04) 5 lat 3 miesiące 13 godzin i 44 minuty temu

Konfrontacja pilota z burzą ...
Pilot widział przed sobą burzę , ale jej nie wyminął....zaoszczędził 15-20 minut lotu , ileś tam litrów paliwa, tyle czasu taki samolot potrzebuje na wyminięcie wielkiej burzy. Koszyty odwagi pilota znamy....

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

0
0
~joleczka34 2009-06-10 (02:53) 5 lat 2 miesiące 23 dni 22 godziny i 55 minut temu

tragiczny lot
bylam drugi dzien w Chicago gdy dowiedzialam sie o katastrofie, pojechalam tam z mezem na urlop a dzeci zostaly w domu z ciocia balam sie wrocic do domu (mieszkam we francji)za kilka dni ale nie mialam wyjscia ten powrot psychicznie mnie wykonczyl wspolczuje bardzo wzystkim ktorzy stracili bliskich w tym wypadku

odpowiedz

0
0
~remi51@aol.pl 2009-06-07 (09:04) 5 lat 2 miesiące 26 dni 16 godzin i 44 minuty temu

katastrofa
powiemp krotko kten kto robi sobie zarty....niech sie liczy z tym ze jego tragedia moze spotkac w kazdej chwili..i momecie zycia,a nie zycze wam tego blazny.!!!!!!

odpowiedz

0
0
~jana 2009-06-06 (22:05) 5 lat 2 miesiące 27 dni 3 godziny i 43 minuty temu

tragedia okropna
Współczucia dla tych rodzin wiele osieroconych dzieci jaką wielka tragedie przeżywają niech Bóg ma ich w swojej opiece WIECZNY ODPOCZYNEK DLA ZAGINIONYCH . Aż serce rozrywa myśląc o tej tragedii

odpowiedz

0
0
~Dodzia297 2009-06-02 (21:57) 5 lat 3 miesiące 3 godziny i 51 minut temu

Odp.: chamy i gamonie na forum
macie racje ! oni w ogole nie zdają sobie sprawy z tego co piszą!!! nasmiewają się z czyjejś śmierci... ciekawam czy im by było tak wesoło jak by tam byli ich bliscy?????????? albo co najlepsze... LECISZ SAMOLOTEM W PEWNYM MOMENCIE TRAFIA W NIEGO PIORON, MOMENTALNIE SPADASZ W DOŁ I CZEKASZ NAGWARANTOWANĄ ŚMIERĆ... najpierw pomyślcie co piszecie!!!! a pozniej napiszcie!!!!

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~Piotr 2009-06-04 (10:31) 5 lat 2 miesiące 29 dni 15 godzin i 17 minut temu

O co tutaj chodzi?
Nie rozumiem. Leci sobie samolot, z prędkością rzędu 900 km/h i nagle znika z radaru. Jeśli nawaliły mu silniki (np. awaria systemu pokładowego, uderzenie pioruna, nieszczelne poszycie, zwarcie w elektryce), to czy nie powinien opadać swobodnie? Ale wtedy było by chyba widać że obniża lot prawda? (satelity i inne tego typu). Jeśli wszystko działo się tak jak myślę to chyba nie powinniśmy szukać dziury w całym. A może samolot nie opadał "swobodnym lotem" tylko jak kamień w wodę - dosłownie (?) Gdyby wziąść pod uwagę nagły, drastyczny wręcz spadek ciśnienia i utratę siły nośnej, przecież to nie jest niemożliwe przy takiej pogodzie - ludzie, żyjemy w czasach kiedy śnieg pada latem (!). druga sprawa - jeśli coś znika nagle to prawdopodobnie ulega nagłemu zniszczeniu. Według mnie wybuch w zbiorniku paliwa, albo zabłąkana rakieta z jakiś testów (!?)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~beta 2009-06-05 (08:45) 5 lat 2 miesiące 28 dni 17 godzin i 3 minuty temu

zal
Bardzo wspołczuje wszystki rodzinom , ktorzy utracili swoich bliskich!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~lidia 2009-06-04 (21:10) 5 lat 2 miesiące 29 dni 4 godziny i 38 minut temu

ludzie zastanowcie sie tragedia sie stala a wy tu spekulujecie wstyd pomyslcie co te osoby musialy przezyc w tej tragedi i co ich rodziny teraz przezywaja po stracie bliskich

odpowiedz

0
0
~kalcyt 2009-06-02 (14:04) 5 lat 3 miesiące 11 godzin i 44 minuty temu

obcy!!!
napewno porwali ich kosmici, a media wymyslają jakieś głupie historie o uderzeniu pioruna :))

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~axe 2009-06-02 (14:14) 5 lat 3 miesiące 11 godzin i 34 minuty temu

chamy i gamonie na forum
Nie wiem co musiałoby sie stać żebyście zamkneli ryje i nie kpili ze śmierci ponad dwustu osób. Pomyślcie sobie jaka to tragedia dla rodzin. Niektórzy stracili przez chwile kilkoro najbliższych jednocześnie. Pomyślcie sobie przez chwilę gdyby to dotyczyło Was samych?!? Też wtedy tyle radości byście wnosili do swoich rodzin pogrążonych w żałobie? Jesteście prości i żałośni. Gdyby wasze pyski ujawniały sie przy danej wypowiedzi umarlibyście analfabetami.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~a 2009-06-03 (14:59) 5 lat 2 miesiące 30 dni 10 godzin i 49 minut temu

zs
traedja

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Adam 2009-06-03 (19:09) 5 lat 2 miesiące 30 dni 6 godzin i 39 minut temu

katastrofa
wczesniej latały gorsze samoloty pasażerskie i piorun nie uszkodził samolotu cos tu nie gra przeciesz w nowoczesnych samolotach sa systemy ostrzegania.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Leszek 2009-06-03 (11:49) 5 lat 2 miesiące 30 dni 13 godzin i 59 minut temu

Tragiczny lot
Wczoraj wracałem z żoną samolotem czarterowym z Greckiej wyspy Zakynthos. Nic nie wiedziałem o tym tragicznym locie. Wiele latam samolotami i zawsze mam pietra.Nikt kto nie leciał nie zdaje sobie sprawy z tego co się odczuwa podczas nawet małej turbulencji. Tak podziwiam pilotów za ich kunszt i odwagę. Skłaniam nisko głowę. Wczoraj też klaskałem pilotowi tuż po wylądowaniu. Dzięki za mądry komentarz. Leszek

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~lukasz 2009-06-03 (11:03) 5 lat 2 miesiące 30 dni 14 godzin i 45 minut temu

zastanawiajace
mnie zastanawiaja fakty rozbijajacych sie w ostnim czasie samolotów. wczesnij tylu wypadków nie bylo przecierz a teraz to co rusz slychac o jakims rozbitym samolocie

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~bebe 2009-06-03 (12:05) 5 lat 2 miesiące 30 dni 13 godzin i 43 minuty temu

nie ma pewnosci czy to burza
do dzis nie ustalono , czy burza byla przyczyną: wszystkie systemy wysiadly jednoczesnie- to dziwne!!!!!!!! to potęzna maszyna najnowszych generacji. tam stalo sie cos strasznego, nie wiemy co...........

odpowiedz

0
0
~jagienka 2009-06-03 (10:02) 5 lat 2 miesiące 30 dni 15 godzin i 46 minut temu

ZAMIAST DOGRYZAĆ SOBIE NAWZAJEM,TO LEPIEJ SIĘ POMÓDLCIE ZA TYCH KTÓRZY NAJPRAWDOPODOBNIEJ
NIE ŻYJĄ I ZA RODZINY KTÓRE ICH OPŁAKUJĄ.DOROŚLI LUDZIE,A GORZEJ JAK DZIECI SIĘ ZACHOWUJĄ!!!

odpowiedz

0
0
~bozena 2009-06-03 (00:11) 5 lat 3 miesiące 1 godzinę i 37 minut temu

tragiczny lot
skladam ho,łd dla pilota i całej załogi tego tragicznego lotu,jestem zdumiona ze mozna jeszcze w jakikolwiek sposób próbować ,krytykować tych ludzi i wytyczac im bledy. Smieszne ze ktos kto niema pojecia o pilotowaniu samolotu,wypowiada sie i filozofuje glupio; no ale jak to Polak!!!!! zawsze wie wszystko,a najlepiej prowadzi mu sie cokolwiek po paru glebszych. Mysle calym sercem i dakuje mi slów uszych ludziach i ich rodzinach . Pilot to wspanialy ,pelen dumy zawod ,ci ludzie ,sa warci wszystkiego.\\\\\\\\\\\\\\\kiedys bylam sama na pokladzie samolotu ,ktory o maly wlos nie uleglby tragedi.do dzis dnia pamietam jak pilot prawie z nad ziemi pociagnal samolot ku niebu,czulismy wszyscy jak ciezko ta maszyna wzija sie ku gorze.kiedy wyladowalismy ,wszyscy na kolanach bili brawo.

odpowiedz