Za zamachem z 11 września stoją terroryści - to oficjalna wersja wydarzeń. A jaka jest prawda? Zdaniem niektórych ataki były dziełem amerykańskiego rządu. Prezydentowi Bushowi miało zależeć na rozpoczęciu wojny na Bliskim Wschodzie, gdyż chciał w ten sposób wzmocnić swoją pozycję polityczną. Choć jest to jedno z najbardziej popularnych, na pewno nie jedyne wyjaśnienie przyczyn tragedii zamachu WTC, głoszone przez zwolenników teorii spiskowych.
Czytaj również Spisek czy zamach? Wersja oficjalna vs. teorie spiskowe
Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego wydarzenia? wyślij nam zdjęcia
Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu
ciekawe
ile będzie ucieczek i przechwytywania więźniów w czasie podróży do USA na rozprawę.
To o co sa podejrzewani...
popelnili na terenie swojego kraju, czemu tam nie sa sadzeni, tylko zostali uprowadzeni, trzymani wiele lat bez wyroku, a w koncu maja byc osadzeni w obcym kraju ?
kłamcy - to nie więzienie
Więzienie to miejsce odosobnienia ludzi skazanych przez sąd prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności, a żadna z przetrzymywanych tam osób nie jest skazana przez sąd.